Преоткрий света преди ада. (:

Join the forum, it's quick and easy

Преоткрий света преди ада. (:
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Мутанти
Дискотека "Фил Амор" EmptyВто Юни 14, 2011 4:28 pm by Кандрия Мьорн

» Хора
Дискотека "Фил Амор" EmptyНед Юни 12, 2011 7:12 am by Оливия Девънпорт

» Търси се ...
Дискотека "Фил Амор" EmptyПет Юни 10, 2011 6:37 pm by Линда Прайс

» Лилавата поляна
Дискотека "Фил Амор" EmptyПет Юни 10, 2011 6:36 pm by Линда Прайс

» Другарче за РП. (:
Дискотека "Фил Амор" EmptyВто Май 31, 2011 2:22 pm by Ellis

» Каменните води
Дискотека "Фил Амор" EmptyВто Май 31, 2011 2:21 pm by Ellis

» Кафене "Ихтенберд"
Дискотека "Фил Амор" EmptyВто Май 31, 2011 5:26 am by Линда Прайс

» Ресурси от наши графики
Дискотека "Фил Амор" EmptyПон Май 30, 2011 7:02 pm by Персефона Долкинс

» - Yeah the haircut's hot, but this has gotta stop...
Дискотека "Фил Амор" EmptyПон Май 30, 2011 12:57 pm by Линда Прайс

Приятели

566566 566 House of Night - един нов свят
Дискотека "Фил Амор" 2526690s Дискотека "Фил Амор" 1rrbja Дискотека "Фил Амор" Banner11 Дискотека "Фил Амор" 2973449E Дискотека "Фил Амор" 11bmbyv Дискотека "Фил Амор" 3033468j Дискотека "Фил Амор" 3377643V Дискотека "Фил Амор" Fewsfm

Дискотека "Фил Амор"

5 posters

Go down

Дискотека "Фил Амор" Empty Дискотека "Фил Амор"

Писане by Дейниъл Клийс Пон Ное 01, 2010 11:21 am

Spoiler:
Дейниъл Клийс
Дейниъл Клийс
Администратор; Вампир
Администратор; Вампир

Брой мнения : 93
Join date : 24.10.2010
Age : 28

Върнете се в началото Go down

Дискотека "Фил Амор" Empty Re: Дискотека "Фил Амор"

Писане by Дмитрий Петерхоф Вто Ное 16, 2010 7:33 pm

Дмитрий нямаше настроение за нищо.Беше постигнал онова съвършенно спокойствие и непукизъм несъществуващи в поведението на никой нормален човек.
Седеше в обособеното сепаре,заобиколен от леки жени,способни да го откажат от хетеросексуалността.Дори не знаеше как се пише тази дума.Всяка една от тях се опитваше да привлече вниманието на някой по-заможен батко,но специално днес Дмитрий не искаше такава дама в леглото си.
Искаше предизвикателство.Нещо различно от всички,нещо,което да бъде само негово.Поне за вечерта.
Издиша димът от цигарата и я загаси,оглеждайки се за това предизвикателство.
Дмитрий Петерхоф
Дмитрий Петерхоф
Мутант
Мутант

Брой мнения : 16
Join date : 16.11.2010

Върнете се в началото Go down

Дискотека "Фил Амор" Empty Re: Дискотека "Фил Амор"

Писане by Tamarah Eveline Вто Ное 16, 2010 7:46 pm

Пристигайки в нов град, трябваше да посетя и дискотеките. Или баровете. Понякога беше страшно забавно, но имаше и случаи в които се превръщаше в кошмар. От човешките ми години го знаех прекалено добре. Мразех пияниците, беше хубаво, че като елф не можех да се напия до самозабрава. Облякох къса черна рокля без презрамки и доста високи обувки. Влизайки в дискотеката моментално усетих цигареният дим. Беше като плътна завеса и се закашлях. Насочих се към бара и поръчах някакъв коктейл.
Tamarah Eveline
Tamarah Eveline
Eлф
Eлф

Брой мнения : 63
Join date : 05.11.2010

Върнете се в началото Go down

Дискотека "Фил Амор" Empty Re: Дискотека "Фил Амор"

Писане by Дмитрий Петерхоф Вто Ное 16, 2010 8:09 pm

Не пропускаше нито едно отваряне на вратата и обмисляше внимателно шансовете и уникалностите на всеки женски индивид.Отне му доста време преди да разбере,че алкаа червенокоска би му подхождала най-много.
Изправи се и напусна сепарето.Облегна лакти на бара и пидърпа стол.
-Нека това питие е от мен-каза Дмитрий на бармана и е обърна към червенокоската.-Нима цвете като теб се разхожда съвсем самичко?
Не му се вярваше дамата да е сама,но така се очертаваше сетуацията.Поне за сега.
Дмитрий Петерхоф
Дмитрий Петерхоф
Мутант
Мутант

Брой мнения : 16
Join date : 16.11.2010

Върнете се в началото Go down

Дискотека "Фил Амор" Empty Re: Дискотека "Фил Амор"

Писане by Tamarah Eveline Вто Ное 16, 2010 8:15 pm

Докато чаках коктейла си, някакъв млад мъж седна до мен на бара и каза, че това питие ще е от него. Имаше странно излъчване и го огледах, не беше лош, всъщност беше доста привлекателен. Усмихнах му се, а той ме попита дали съм сама, не директно но в тази посока. Отговорих му:
- Засега да. - усмихнах се и добавих:- Благодаря за питието. Аз съм Тамара. - подадох ръка за здрависване. Очертаваше се тази нощ да не е от скучните.
Tamarah Eveline
Tamarah Eveline
Eлф
Eлф

Брой мнения : 63
Join date : 05.11.2010

Върнете се в началото Go down

Дискотека "Фил Амор" Empty Re: Дискотека "Фил Амор"

Писане by Дмитрий Петерхоф Вто Ное 16, 2010 8:37 pm

-Дмитрий-представи се мъжът и пое нежнаа й ръка в своята около веднъж и половиа по-голяма.-Радвам се да се запознаем Тамара.
Бармана се върна с питието на Там.
-Нова си в града.Отдавна не е имало толкова красива жена тук.-сви рамене Дмитрий отпивайки от уискито,което допиваше вече час и половина.
Дмитрий Петерхоф
Дмитрий Петерхоф
Мутант
Мутант

Брой мнения : 16
Join date : 16.11.2010

Върнете се в началото Go down

Дискотека "Фил Амор" Empty Re: Дискотека "Фил Амор"

Писане by Tamarah Eveline Вто Ное 16, 2010 8:47 pm

Засмях се и отметнах коса назад. Почувствах се добре от комплимента му.
- Благодаря. - усмихнах се и добавих. - Наистина съм тук отскоро. Все още се лутам по улиците и се очудвам, че успях да намеря дискотеката. А след още няколко такива, не знам как ще намеря пътя обратно. - посочих питието си и отпих. Погледнах към уискито му, което беше на дъното на чашата вече и му казах с усмивка.- Хайде, изпивай го вече за да потанцуваме!
Tamarah Eveline
Tamarah Eveline
Eлф
Eлф

Брой мнения : 63
Join date : 05.11.2010

Върнете се в началото Go down

Дискотека "Фил Амор" Empty Re: Дискотека "Фил Амор"

Писане by Дмитрий Петерхоф Сря Ное 17, 2010 8:06 pm

Дмитрий се засмя,но се подчини и изгълта съдържанието на чашата на екс.Огнената течност прогори гърлото му и той направи кисела физиономия,но бързо се съвзе.
Изправи се и я хвана за ръката дръпвайки я към дансинга.
-Нека потанцуваме щом желаеш.-усмихна се палаво Дмитрий и я притисна към себе си малко по-нахално от необходимото,ала той рядко се подчиняваше на някакви морални правила измислени от незнайно кой идиот..
Дмитрий Петерхоф
Дмитрий Петерхоф
Мутант
Мутант

Брой мнения : 16
Join date : 16.11.2010

Върнете се в началото Go down

Дискотека "Фил Амор" Empty Re: Дискотека "Фил Амор"

Писане by Tamarah Eveline Сря Ное 17, 2010 8:41 pm

Мъжът се съгласи да потанцуваме и изгълта набързо питието си. Когато отивахме към дансинга Дмитрий ме притисна към себе си и аз се отдръпнах леко. Все пак се познавахме едва от няколко минути и не можех да му позволя такава близост. Доколкото беше близост това. На дансинга беше адски тъмно и задушливо, заради цигарения дим, а и заради навалицата. Не танцувахме много - може би само три или най-много четири песни, защото го помолих да се върнем на бара.
- Съжалявам, просто е прекалено задушно.- извиних се и се усмихнах. Когато седнахме на бара го попитах.- Е Дмитрий Петерхоф, кажи ми нещо повече за себе си, освен името?
Засмях се очаквайки отговора му.
Tamarah Eveline
Tamarah Eveline
Eлф
Eлф

Брой мнения : 63
Join date : 05.11.2010

Върнете се в началото Go down

Дискотека "Фил Амор" Empty Re: Дискотека "Фил Амор"

Писане by Дмитрий Петерхоф Пет Ное 19, 2010 8:03 pm

Факта,че го отблъсна го накара да си мисли,че определено не е като останалите,които нямат абсолютно нищо напротив такава близост и дори сами си я търсеха.
Тамара явно не харесваше въпросната идея за близост още в първите пет минути.Не се учуди.Просто личеше,че не е толкова лесна и това накара нашият Дмитрий да се изправи пред предизвикателството да я впечатли още повече.
-Ами.В интерес на истината нямам много за разказване..Аз съм от съвсем нормално семейство..със съвсем нормални деца.-каза и погледна не много убедено ръцете си.Израза "нормални деца" беше доста относителен в неговия случай.Хубавото беше,че докато не използва способностите си никой не го разкриваше.
Дмитрий Петерхоф
Дмитрий Петерхоф
Мутант
Мутант

Брой мнения : 16
Join date : 16.11.2010

Върнете се в началото Go down

Дискотека "Фил Амор" Empty Re: Дискотека "Фил Амор"

Писане by Титания Арвен Съб Дек 04, 2010 2:53 pm

За първи път сама в напълно непознат град Тит се чувстваше някак малка и незначителна. Досега винаги бе пътувала с група елфи, които постоянно се отнасяха с нея, като към някаква ценост и никога не я изоставяха и за минутка сама с мислите й. "Колко пъти съм искала да не бъда принцеса, а съвсем обикновена тинейджърка ... а сега когато ме оставиха да пътувам сама и мога да бъда каквато си поискам се чувствам самотна ... много съм странна, дори за елф." помисли си с горчивина малкото миньонче. Изведнъж се оказа пред някаква дискотека, знаеше от човешките филми, че това са места, където хората се забавляват и намират нови познанства. "Хайде, малката, влизай смело ... от тук започва новия ти живот!" - вдъхна си кураж тя и престъпи прага. Хах по филмите дискотеките никога не са били празни, нямаше никой вътре освен отекчения персонал. Тя леко престъпи в помещението и многоцветните светлини я заслепиха за момент, премигна няколко пъти, за да свикне със странната светлина и продължи по-смело към бара, настани се на един от високите столове.
- Водка мартини с три маслини - отговори тя на безмълвния въпрос на бармана (беше чувала този израз, но никога не бе опитвала, такова питие), който бе изникнал пред нея. - Аз ли съм подранила или заведението ви е все така празно? - попита тя, загледана в движенията на бармана, който с вещина разбъркваше коктейла й и го изсипа във висока чаша, която сложи пред нея, преди да отговори:
- Предполагам скоро ще се напълни, точно отваряме - каза той и започна да си подрежда бара
Тя се усмихна "Е, ще почакам, пък може и да се случи нещо интересно" прошепна на себе си тя и отпи глъдка ... изгори гърлото й, но й хареса вкуса на това питие. Загледа се във вратата сякаш искаше да я накара да се отвори и там да се материализира някое интересно същество ... май ще трябва да почака по-дълго. Продължи да зяпа вратата, докато отпиваше и неусетно започна да си тананика песента която DJ-я беше пуснал ....
Титания Арвен
Титания Арвен
Eлф
Eлф

Брой мнения : 18
Join date : 03.12.2010

Върнете се в началото Go down

Дискотека "Фил Амор" Empty Re: Дискотека "Фил Амор"

Писане by Робърт Бъкли Пет Дек 10, 2010 4:00 pm

Нямаше с какво да се занимава вкъщи,беше приключил с повечето работа и като цяло вече домът му вече беше готов.Почистване,подреждане на дрехи,мебели и разни други неща бяха изпълнени до най-малката подробност и удолетворен от турад си,реши да се поразходи навън.Не беше късно,нямаше и шест вечерта,идеалното време за нощни забавелния настъпваше и му се прийска да отиде до някое от местните заведения.
Още не беше почнала годината в гимназийте и колежът,така че имаше пълната свобода на действие,но без да минава мярката на благоприличието.
Изипта известни трудности докато се ориентира в градът,като напълно непознат се луташе като сляп и на няколко пъти се изгуби,но след дълго търсене се натресе на някаква дискотек,намираща се в квартал Фок пекли,ако беше прочел правилно.
Като се голеда как изглежда,Робърт плахо присътпи напред и щом влезе,сатна му доста приятно от гледката,чуваше се приятна музика и настроението беше на шест.
Погледът му се спря върху някакво момиче,което сотеше до бара и отпиваше от някакво питие.Колебаеше се дали да я заговори,затова бавно пристъпи напред и търгна към бара,но избра място по-далекоот нейното и си поръча коктейл от маргарити,а перз това време жадно я проучавашеи разглеждаше.
Робърт Бъкли
Робърт Бъкли
Човек
Човек

Брой мнения : 46
Join date : 05.12.2010
Age : 35
Местожителство : Стара Загора

Върнете се в началото Go down

Дискотека "Фил Амор" Empty Re: Дискотека "Фил Амор"

Писане by Титания Арвен Пет Дек 10, 2010 4:12 pm

Вече се бе схванала на този бар от часове влизаха само големи компании, с които не бе има смелостта да се запознае пиеше вече 3-то мартини, не че и действаше, но се чувстваше приятно топла отвътре. Точно тогава през вратата влезна едно момче, човек до колкото можеше да прецени и той беше сам, седна срещу нея на бара и си поръча нещо. Тит подвикна на бармана, с който вече се беше сприятелила така да се каже, подаде му голяма банкнота, като му заяви че непознатия ще пие за нейна сметка.
Продължи да си отпива от мартиното, като водеше вътрешна дискусия точно как да се запознае с момчето.
Титания Арвен
Титания Арвен
Eлф
Eлф

Брой мнения : 18
Join date : 03.12.2010

Върнете се в началото Go down

Дискотека "Фил Амор" Empty Re: Дискотека "Фил Амор"

Писане by Робърт Бъкли Съб Дек 11, 2010 9:17 am

Забеляза колебанието на непозната,която го беше видяла да влиза вътре и сега сигурно се чудеше как точно да се запозане с нея.Той нямаше да направи първата крачка,защото не беше от нахалните типове,който досаждат на момичето,така че продължи спокойно да си седи и от време на време да я наблюдава.Видя как поръча бармана и плати доста щедро,после той отиде при него и каза,че питието е на сметката на младата дама.
На Робърд едновременно му стана неудобно от факта,че момиче му плаща пиенето,но от друга страна му хареса начина по който се опитавше да се добере до него.
Разгледа я набързо,допадна му външният й вид,макар че може би най-странното,което забелязя бяха формата на ушите й.
Реши да не се взира прекалено много и затова си допи питието,после поръчаоще едно,което беше на нейна сметка и вътрешно изпита някакво задоволство от присъствието на красавицата,макар че не я познаваше.
Робърт Бъкли
Робърт Бъкли
Човек
Човек

Брой мнения : 46
Join date : 05.12.2010
Age : 35
Местожителство : Стара Загора

Върнете се в началото Go down

Дискотека "Фил Амор" Empty Re: Дискотека "Фил Амор"

Писане by Титания Арвен Съб Дек 11, 2010 9:32 am

Тит забеляза погледа на момчето и надигна чашата си за безмълвна наздравица. Направи й впечатление, че той се загледа в ушите й ... изтръпна нима бе забравила да ги преобрази, докосна ги леко и те предобиха съвсем нормална форма. О, по дяволоте, момиче, къде ти е акъла, мислеше си язвително тя, дано на самотника не му е направило чак такова впечатление.
Загледа се в него, имаше кристално чиста душа, това я учуди, такива души притежаваха новородените и децата, обикновено през пубертета, душите на всички същества даже и най-чистите побеляваха. Рядко, много рядко имаше толкова кристални души. Всъщност точно това я заинтригува най-много в него, не че външния му вид на беше ... уау, да точната дума беше уау. Тя се усмихна сама на себе си, е какво толкова човек с такава душа едва ли би могъл да я нарани, взе питието си и се приближи към него.
- Свободно ли е? - попита със звънкия си глас като кимна към стола от дясната му страна.
Титания Арвен
Титания Арвен
Eлф
Eлф

Брой мнения : 18
Join date : 03.12.2010

Върнете се в началото Go down

Дискотека "Фил Амор" Empty Re: Дискотека "Фил Амор"

Писане by Робърт Бъкли Нед Дек 12, 2010 6:02 am

Прец цялото това време докато я наблюдаваше,имаше чуството,че тя не е като обикновенните хора,доста по-различна е и по-специална,нямаше си понятие отъкде му хрумна това,обаче не искаше да откъсва погледа си от нея.Крехка и нежжна,загадъчна и определно щедра,щом реши да почерпи напълно непознат.
Момчето почуства едни силна вътрешна топлина в гърдите си,все пак нямаше да е сам в този голям град,щеше да е доволен ако се запозане и се сприятели с някой.
Не сле дълго,сякаш непозната беше чула мислите му,тя се приближо до него и с звънливият си глас попита дали мястото е свободно.
Сякаш това беше и чакал,отй бързо се изправи,дръпна стола и джънтълменски я накара да седне:
-Заповядай,надявам се да ти е удобно-усмихна срамежливо момчето и направи повече място за непозната,за да не си помисли,че е някакъв отворко,който се е разположил наоколо.
Беше хубаво,но това не беше важното,тръпка на щастие изпита той щом тя седна пир него и започна да говори:
-Нека първо да се запознаем,казвам се Робърт Бкли-каза вече по-уверено момечто и поаде ръка на красивото момиче.
Робърт Бъкли
Робърт Бъкли
Човек
Човек

Брой мнения : 46
Join date : 05.12.2010
Age : 35
Местожителство : Стара Загора

Върнете се в началото Go down

Дискотека "Фил Амор" Empty Re: Дискотека "Фил Амор"

Писане by Титания Арвен Нед Дек 12, 2010 8:53 am

- Титания ... Арвен - тя се запъна на фамилията, но все пак той беше просто човек, едва ли бе чувал за елфическото кралско семейство и още по-малко можеше да е чувал името им.
Тя забеляза, че той се отдръпна от нея, докато сядаше, да не би да миришеше лошо или нещо такова, тя посегна и хвана един от червените си кичури, подуши го леко, както винаги ухаеше на горски теменуги.
Зелените й очи се загледаха в момчето:
- Е, Робърт, може ли да ти викам Боби - усмихна се тя - какво те води в този очарователен град? - продължи малкото елфче
Титания Арвен
Титания Арвен
Eлф
Eлф

Брой мнения : 18
Join date : 03.12.2010

Върнете се в началото Go down

Дискотека "Фил Амор" Empty Re: Дискотека "Фил Амор"

Писане by Робърт Бъкли Нед Дек 12, 2010 12:52 pm

-Викай ми както искаш,за мен няма значение-отвърна спокойно момчето,което преди минута се чустваше доста как да се изрази развълнуван от нейното присъствие,сякаш за пръв път виждаше момиче.След акто разговорът започна с леки накъсвания и притесения,сега той се освободи от притеснението си и започна да се държи по-уверено.
Тази заигравка с кичурите много му допадна,но веднаг му сатна смешно,защото разбра,че тя е видяла неговото отдръпване и си помислила да не би мирише на нещо ужасно.
-Що се отнася до целта на пътуването ми,нямам конкретна.Просто обичам да обикалям по света и сега с нашите тук ще отседнем за неоперделно време-обясни вече по ведро Робърт и се загледа в своятасъбеседничка,която му приличаше на същество,което не е от тази палента.
-А ти какво парвиш сама тук и освен тоав пиеш?Нямаш ли си компания?
Леко намекна за гадже или нещо подобно,но щом я видя,едва ли си падаше по типичните излизания с момчета и то на дискотеки и подобни шумни места.
Робърт Бъкли
Робърт Бъкли
Човек
Човек

Брой мнения : 46
Join date : 05.12.2010
Age : 35
Местожителство : Стара Загора

Върнете се в началото Go down

Дискотека "Фил Амор" Empty Re: Дискотека "Фил Амор"

Писане by Титания Арвен Нед Дек 12, 2010 1:00 pm

- Ами, аз как да кажа завърших курса си на обучение и да обиколя света ми е наградата така да се каже.
Тита усети че момчето се отпусна и се усмихна по-широко искаше да го предразположи, харесваше и че погледа му изразяваше одобрение, това я караше да се чувства доволна от себе си. Незнаеше какво е точно това чувство, но беше хубаво, сякаш разливаше топлина по цялото й тяло.
Погледна питието си и малко срамежливо добави:
- За първи път опитва такова питие, но е хубаво - замълча за момент, после се наведе към него и някак заговорнически прошепна - всъщност съм за първи път в дискотека.
Изчерви се, какво ли щеше да си помисли непознатия ...
Титания Арвен
Титания Арвен
Eлф
Eлф

Брой мнения : 18
Join date : 03.12.2010

Върнете се в началото Go down

Дискотека "Фил Амор" Empty Re: Дискотека "Фил Амор"

Писане by Робърт Бъкли Пон Дек 13, 2010 2:36 pm

-Явно и ти си от притеснителните ,като мен-усмихна се Робърт и сякаш товар падна от плещите му.Не чустваше никакво напрежение,разговорът постепенно пое в една посока и не се искаше нищо от тях.Стана му забавно как тя заговорнически и едновременно стеснително му призна,че за пръв път е в дискотека и това признание доста му допадна.
Обичаше искренните и добронамерени хора и беше убеден,че тя е точно такъв човек,макар че не го напускаше вътрешното му усещане,че тя е по-специална и има нещо различно,което не може да определи.
-Недей да се стесняваш,да не би да си мислиш,че съм посещавал повече такиваместа като теб.Напротив,обичам тихите места и не си падам по пиенето,но реших малко да си дам совбода и да се възползвамт от нещата,който ми дава новия град.
След толкова пирказки,на един дъх си изпи питието и даде знак на брамана,че не иска повече.Знаеше своята мярка и не исакше да прекалява,така че обърна се пак към Титания и мълчаливо я погледна.
Робърт Бъкли
Робърт Бъкли
Човек
Човек

Брой мнения : 46
Join date : 05.12.2010
Age : 35
Местожителство : Стара Загора

Върнете се в началото Go down

Дискотека "Фил Амор" Empty Re: Дискотека "Фил Амор"

Писане by Титания Арвен Пон Дек 13, 2010 3:10 pm

- Ами ако не ти допада, да идем другаде - предложи тя - проблема е, че съм нова в града и аз като теб, дори не съм се настанила в хотел още, уж излезнах да си търся квартира, а се озовах тук - тя се разсмя на разсеяността си, как можа да забрави, че нормалните хора не спят под звездите. - Ако искаш можем да пообиколим да си потърся хотел или ако ти се мернал някакъв такъв да ме упътиш на там.
Не искаше той да я упътва, повече й се искаше да излезне с нея и да се разхождат заедно, не бе забеляза колко се е задимило помещението, но изведнъж и се прищя да си поеме глъдка чист въздух, мислите и се зарееха, щеше да е хубаво да седи с новия си познат на горска поляна и само звездите да ги осветяват и да мирише на гора ... Тръсна глава, сякаш за да разкара мисълта от там.
- Е, какво ще кажеш? - попита тя поглеждайки го с крайчица на очиците си, като дете което много иска нещо, но го е срам да си поиска, занавива кичур от червената си коса на пръста и прехапа долната си устна.
Титания Арвен
Титания Арвен
Eлф
Eлф

Брой мнения : 18
Join date : 03.12.2010

Върнете се в началото Go down

Дискотека "Фил Амор" Empty Re: Дискотека "Фил Амор"

Писане by Робърт Бъкли Вто Дек 14, 2010 5:45 am

Предложението му се стори доса приемливо,вече се насити с престоя си в дискотеката и вече искаше да си ходи.Предпочиташе да отиде на място,където не е толоква шумно и пренаселено,по характер си беше такъм и идеята на новата му позната му допадна.
Вече беше приключил с пиенето,така че се разплати с бармана и после като я изгледа с развеселно настроение,но не се дължеше на алкохола,а на факта че си намери такава пирятна компания я попита:
-Чудесно,значи сме на едно и също мнение.Честно казано и аз все още не познавам добре градът,само набързо се насатнихме с нашитеи в момента те се занамиват с обзавеждането.
Малко му пресъхна устата от толква говорее,сякаш беше амиреканския президент и продължи:
-Но ако искаш,без да съм нахален,може да те придружа и заедно да ти потърсим хотел.Все пак градът не е някакъв лабиирн,че да се изгубим-разсмя се момчето и си виждаше,че тотално беше включил на нова вълна и една такава разходка с Титания много щеше да му хареса.
Робърт Бъкли
Робърт Бъкли
Човек
Човек

Брой мнения : 46
Join date : 05.12.2010
Age : 35
Местожителство : Стара Загора

Върнете се в началото Go down

Дискотека "Фил Амор" Empty Re: Дискотека "Фил Амор"

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите