Преоткрий света преди ада. (:

Join the forum, it's quick and easy

Преоткрий света преди ада. (:
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Мутанти
Старата църква EmptyВто Юни 14, 2011 4:28 pm by Кандрия Мьорн

» Хора
Старата църква EmptyНед Юни 12, 2011 7:12 am by Оливия Девънпорт

» Търси се ...
Старата църква EmptyПет Юни 10, 2011 6:37 pm by Линда Прайс

» Лилавата поляна
Старата църква EmptyПет Юни 10, 2011 6:36 pm by Линда Прайс

» Другарче за РП. (:
Старата църква EmptyВто Май 31, 2011 2:22 pm by Ellis

» Каменните води
Старата църква EmptyВто Май 31, 2011 2:21 pm by Ellis

» Кафене "Ихтенберд"
Старата църква EmptyВто Май 31, 2011 5:26 am by Линда Прайс

» Ресурси от наши графики
Старата църква EmptyПон Май 30, 2011 7:02 pm by Персефона Долкинс

» - Yeah the haircut's hot, but this has gotta stop...
Старата църква EmptyПон Май 30, 2011 12:57 pm by Линда Прайс

Приятели

566566 566 House of Night - един нов свят
Старата църква 2526690s Старата църква 1rrbja Старата църква Banner11 Старата църква 2973449E Старата църква 11bmbyv Старата църква 3033468j Старата църква 3377643V Старата църква Fewsfm

Старата църква

3 posters

Go down

Старата църква Empty Старата църква

Писане by Персефона Долкинс Вто Окт 26, 2010 4:35 pm

Старата църква Time_temple_by_zardo-d316ty2
Персефона Долкинс
Персефона Долкинс
Администратор; Демон
Администратор; Демон

Брой мнения : 303
Join date : 24.10.2010
Age : 26

Върнете се в началото Go down

Старата църква Empty Re: Старата църква

Писане by Антъни Уолкър Пон Ное 08, 2010 7:49 pm

Старата църква, както я наричаха местните, наистина си беше стара, както отвън, така и отвътре. Не бях единствената "реликва" наоколо...
Беше едно многото места, които мислех да посетя. Да си вампир си има своите предимства, едно от които е свръхскоростта, която ми позволяваще да отида навсякъде за отрицателно време. Както и предположих, църквата беше празна. Не че нямаше вярващи или нещо такова... Предполагах, че повечето хора се страхуваха да стъпват тук, не само защото беше зловещото, но и фактора че църквата ще се срути върху главите на посетителите определено не беше за пренебрегване...
Огледах я съвсем подробно и честно казано, останах разочарован, че не се навърта някой заблуден човек, който да ми послужи за развлечение.
На излизане от църквата усетих чуждо присъствие от друго същество, което не беше вампир, но не беше и човек. Обърнах се по посока на звука от стъпки и видях съвсем обикновено момиче, нещо не се връзваше...
Антъни Уолкър
Антъни Уолкър
Вампир
Вампир

Брой мнения : 26
Join date : 07.11.2010

Върнете се в началото Go down

Старата църква Empty Re: Старата църква

Писане by Tamarah Eveline Пон Ное 08, 2010 7:56 pm

След като се разделих с двата вампира се разходих още доста. Искаше ми се да запомня повечето места тук, за да мога да се ориентирам. Вниманието ми привлече една стара, доста занемарена църква. Реших да вляза, просто бях любопитна. Опрделено не вярвах в човешките богове, все пак не бях човек, но ми беше интересно как изглежда отвътре. Никога не бях влизала в църква, дори в годините когато живеех като човек и се правех на такъв. Влизайки забелязах някакво момче, може би малко по-голям от мен. Истината е, че се изненадах. Не очаквах да срещна някого тук. И той не беше човек, също като мен и като всички които срещах напоследък. Но дали беше вампир? Какво ли беше? Той също усети присъствието ми и се обърна към мен. На лицето му беше изписано очудване.
- Здравей. - казах аз. - Не очаквах да срещна някого тук.
Tamarah Eveline
Tamarah Eveline
Eлф
Eлф

Брой мнения : 63
Join date : 05.11.2010

Върнете се в началото Go down

Старата църква Empty Re: Старата църква

Писане by Антъни Уолкър Пон Ное 08, 2010 8:08 pm

Момичето изглеждаше прекалено нормално и щом ме поздрави със сигурност не си търсеше непричтности.
Щеше да е меко казано неучтиво, ако започна направо с " Какво си ти?", затова се спрях на нещо по - изпитано като за начало на разговор и въздаващо значително по - добро впечетление...
- Здравей. - Отговорих, бях учуден, че ме заговори, определено не беше вампир, те не бяха толкова дружелюбни. - И аз не очаквах, но това не е лошо, нали? - Усмихнах се криво. - Аз съм Антъни, приятно ми е.
Антъни Уолкър
Антъни Уолкър
Вампир
Вампир

Брой мнения : 26
Join date : 07.11.2010

Върнете се в началото Go down

Старата църква Empty Re: Старата църква

Писане by Tamarah Eveline Пон Ное 08, 2010 8:15 pm

- Тамара. - представих се на свой ред и подадох ръка. Неговата беше доста студена и твърда, което ме наведе на мисълта, че е вампир. Понякога беше доста досадно да си правиш догадки за това какво е съществото срещу теб. Винаги можех да позная дали е човек. Разпознавах още няколко раси, но не и вампирите. Попитах, за да завържа разговор:
- Доста странно място за запознанство, нали? Малко е зловещо...Какво те доведе тук?
Tamarah Eveline
Tamarah Eveline
Eлф
Eлф

Брой мнения : 63
Join date : 05.11.2010

Върнете се в началото Go down

Старата църква Empty Re: Старата църква

Писане by Антъни Уолкър Пон Ное 08, 2010 8:41 pm

- Същото като теб, предполагам... Не се събираш тук с приятелите си, нали? - Засмях се. - Исках да разгледам, това е. Падам си по зловещи неща, вампирите сме такива. Въпреки, че съм нов в занята знам, че не си човек. Грубо ли ще ти се стори, ако те попитам каква си? - Като го казах на ум звучеше по- добре... - Чувствай се свободна да подминеш нетакчтичния ми въпрос. - Усмихнах се.
Антъни Уолкър
Антъни Уолкър
Вампир
Вампир

Брой мнения : 26
Join date : 07.11.2010

Върнете се в началото Go down

Старата църква Empty Re: Старата църква

Писане by Tamarah Eveline Пон Ное 08, 2010 8:48 pm

- Елф. - казах му направо какво съм и се усмихнах.- И не мисля че евъпросът е нетактичен или нещо такова. Даже се радвам че попита! Така спести и на двама ни чудене относно какъв е другият! - засмях се. Наистина мислех така. След това добавих.- Какво, обичате зловещи неща? Сега да не се окаже че спите в ковчези или нещо такова?- пошегувах се и се засмях. Наистина само това оставаше! Истината беше, че съвсем бегло, да не кажа никак, познавах вампирите и сега ми се предостави малка възможност да разбера нещо повече за тях. Пък и от друга страна надали и той познаваше много добре елфите.
аз ще ставам...утре ще пиша пак :))
Tamarah Eveline
Tamarah Eveline
Eлф
Eлф

Брой мнения : 63
Join date : 05.11.2010

Върнете се в началото Go down

Старата църква Empty Re: Старата църква

Писане by Антъни Уолкър Вто Ное 09, 2010 4:57 pm

- Вие не сте ли само в приказките? - Засмях се. Сигурно си казваше: " А вие не сте ли само в митовете и легендите?" За пръв път чувах, че съществуват елфи. Определено тактичността не ми беше генно заложена... - Какво е да си елф? Още един идиотски въпрос, знам... Но съм любопитен, а това е адски досаден навик. Ако не попитам просто няма да ме свърти на едно място, сещаш де... Като да чакаш години за продължението на някой филм. - Страхотно сравнение и страхотно първо впечетление, няма що...
Антъни Уолкър
Антъни Уолкър
Вампир
Вампир

Брой мнения : 26
Join date : 07.11.2010

Върнете се в началото Go down

Старата църква Empty Re: Старата църква

Писане by Tamarah Eveline Вто Ное 09, 2010 5:31 pm

Засмях се. Какви въпроси измисляше това момче! Как можех да му отговоря?
- Аз съм живото доказателство, че не сме само в приказките. Може би елфите са едни от най-старите раси на света. Честно! Да си елф надали е много по-различно от това да си човек. Ако си спомняш какво е да си човек...Всъщност ти от колко време си вампир? А на колко години си? - имах в предвид от колко години съществува, незавасимо като вампир или като човек. Изведнъж се усетих, че бях прекъснала "разказа си", за да го залея с въпроси. - Аа...говорех за елфите. Имаме силен слух и обоняние. И имаме висок предел на болка. Искам да кажа, че издържаме на силна болка, предполагам затова сме и безсмъртни. -усмихнах се и млънках за малко.
Разприказвах се...можех още много да му разкажа, но това беше в общи линии. Реших да съкратя отговора си, за да може и той да отговори на въпросите ми...
Tamarah Eveline
Tamarah Eveline
Eлф
Eлф

Брой мнения : 63
Join date : 05.11.2010

Върнете се в началото Go down

Старата църква Empty Re: Старата църква

Писане by Антъни Уолкър Вто Ное 09, 2010 5:41 pm

- От колко време съм вампир ли? Ами от 15 години, трябва да си направя парти, по случай годишнината... Иначе ако съберем вампирските и човешките ми години, числото е около 30... 34, ако трябва да бъда точен. - Никога не съм си и помислял, че 34 ще прозвучи толкова ужасно от моята уста. Все едно съм взел някоя от сбърканите фрази на баща ми... - Значи сте като вампирите, само че на нас ни се добавя по някоя и друга екстра. Сещаш се, свръх скорост и нещо специално, уникална дарба, която получава всеки. Не всички са късметлии, като мен например. Какво не бих дал да ставам невидим или да чета чуждите мисли? Вместо това в определен период от време съм на две места едновременно и то съвсем несъзнателно... Прецакан съм и то много... - Засмях се. Говорех прекалено много, затова реших да дам шанс и на нея. - Знам, че никога не трябва да питаш дама за възрастта й, но ще рискувам и ще те попитам...
Антъни Уолкър
Антъни Уолкър
Вампир
Вампир

Брой мнения : 26
Join date : 07.11.2010

Върнете се в началото Go down

Старата църква Empty Re: Старата църква

Писане by Tamarah Eveline Вто Ное 09, 2010 5:53 pm

- 575! -засмях се. Почувствах се ядски възрастна. - Но не може да се каже, че ми личи, нали? - разсмях се още повече, от изражението му. Истината е че изглеждах на 17-18г. а всъщност числото беше доста по-впечатляващо. Подметнах:- Но все пак ако се нуждаеш от някакъв мъдър съвет, винаги можеш да дойдеш при мен!
Много ми беше смешно, сама не знаех защо! Добавих:
- И никак не звучи зле твоята способност. С времето може би ще я овладееш и ще можеш съзнателно да си на две или повече места едновременно. И грешиш, като казваш, че ние си нямаме "екстри". Всички елфи могат да "скриват" елфските си уши, т.е. да ги правят не по-различни от човешките. Също така аз например съм от Елфите на Земята и имам способности, които развивам и т.н. - усмихнах се и добавих, за да поясня. - Например мога да съживя увяхнало растение и всякакви подобни неща включващи земята и природата.
Tamarah Eveline
Tamarah Eveline
Eлф
Eлф

Брой мнения : 63
Join date : 05.11.2010

Върнете се в началото Go down

Старата църква Empty Re: Старата църква

Писане by Антъни Уолкър Вто Ное 09, 2010 6:10 pm

- Ако баба ми беше жива, със сигурност щях да ви запозная... От една страна, щеше да има кой да и съживява цветята, а от друга, нямаше да се чувства толкова стара... - Смехът ме накара да я последвам и започнах да се смея. - Да не го приемеш серизно, базикам се... Сигурно ти изглеждам като пълен идиот, но бас хващам, че за 500 години си виждала какви ли не, така че едва ли съм най - лошия случай. - Ако не най - лошия случай, то със сигурност най - болния мозък. Добре, че не го казах на глас. - Най - ме кефи обаче способността, да си скриваш ушите... Като малък бях неспасяем случай, ако имах такава дарба, със сигурност щях да я използвам...
Антъни Уолкър
Антъни Уолкър
Вампир
Вампир

Брой мнения : 26
Join date : 07.11.2010

Върнете се в началото Go down

Старата църква Empty Re: Старата църква

Писане by Tamarah Eveline Вто Ное 09, 2010 6:26 pm

- Да наистина е хубаво да можеш да се "маскираш" като човек. Само дето аз рядко го правя, не обичам да прикривам истинската си природа.- споделих. След това добавих:-И хеей! Мога и по-впечатляващи неща от това да съживявам цветя! - казах го сякаш съм се засегнала, но се засмях. - Ако бяхме на някое по-растително място щях да ти покажа! Което ми напомни...искаш ли да се разкараме от тук? Знам че си вампир и прочие, такива зловещи неща ти харесват, но ще ни е по-удобно ако седнем някъде...например на някоя полянка или в някое кафе/ресторант...Какво ще кажеш?
Tamarah Eveline
Tamarah Eveline
Eлф
Eлф

Брой мнения : 63
Join date : 05.11.2010

Върнете се в началото Go down

Старата църква Empty Re: Старата църква

Писане by Антъни Уолкър Вто Ное 09, 2010 6:41 pm

Тамара прие всичко с чувство за хумор, такива "хора" харесвах.
- Знам, че можеш повече... Не изглеждаш като някого, чиято сила е в това да си прикрива ушите и да връща към живот фикуси... - Усмихнах се. - Честно казано, бях разочарован, че не се случи нищо, докато бях в църквата. Защо по филмите винаги им се получава? Стана добре, че те срещтнах. И да, искам да се махна от тук, не знам как елфите гледат на странните места тип "Граф Дракула", но на нас, вампирите бързо ни омръзват, ако няма кръв... Затова съм твъдо "За..." Да отидем, където на теб ти харесва...
П.П. Избери си някъде и продължи там... :D
Антъни Уолкър
Антъни Уолкър
Вампир
Вампир

Брой мнения : 26
Join date : 07.11.2010

Върнете се в началото Go down

Старата църква Empty Re: Старата църква

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите