Преоткрий света преди ада. (:

Join the forum, it's quick and easy

Преоткрий света преди ада. (:
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Мутанти
Пейката на брега EmptyВто Юни 14, 2011 4:28 pm by Кандрия Мьорн

» Хора
Пейката на брега EmptyНед Юни 12, 2011 7:12 am by Оливия Девънпорт

» Търси се ...
Пейката на брега EmptyПет Юни 10, 2011 6:37 pm by Линда Прайс

» Лилавата поляна
Пейката на брега EmptyПет Юни 10, 2011 6:36 pm by Линда Прайс

» Другарче за РП. (:
Пейката на брега EmptyВто Май 31, 2011 2:22 pm by Ellis

» Каменните води
Пейката на брега EmptyВто Май 31, 2011 2:21 pm by Ellis

» Кафене "Ихтенберд"
Пейката на брега EmptyВто Май 31, 2011 5:26 am by Линда Прайс

» Ресурси от наши графики
Пейката на брега EmptyПон Май 30, 2011 7:02 pm by Персефона Долкинс

» - Yeah the haircut's hot, but this has gotta stop...
Пейката на брега EmptyПон Май 30, 2011 12:57 pm by Линда Прайс

Приятели

566566 566 House of Night - един нов свят
Пейката на брега 2526690s Пейката на брега 1rrbja Пейката на брега Banner11 Пейката на брега 2973449E Пейката на брега 11bmbyv Пейката на брега 3033468j Пейката на брега 3377643V Пейката на брега Fewsfm

Пейката на брега

4 posters

Go down

Пейката на брега Empty Пейката на брега

Писане by Персефона Долкинс Вто Окт 26, 2010 6:15 pm

Пейката на брега And_i_think_to_myself____by_zardo-d2oyafw
Персефона Долкинс
Персефона Долкинс
Администратор; Демон
Администратор; Демон

Брой мнения : 303
Join date : 24.10.2010
Age : 26

Върнете се в началото Go down

Пейката на брега Empty Re: Пейката на брега

Писане by Фей Ейнджел Пон Ное 15, 2010 4:12 pm

Обожаваше плажа,много обичаше да усеща мирисът на морския бриз. Помогнаха и да стигне до тук. Нейната помощничка Грета,която един път дневно я водеше на място по неин избор. Днес на ред беше морето от години не бе го виждала.
Настания на пейката,като отстрани остана сгънатата количка.
-Ще се върна до 1 час,ще отида да напазарувам и ще се върна да те взема.
Каза Грета и след това леко я зави с едно малко одеяло и и подаде книгата:
-Не се тревожи Грета,аз няма къде да мръдна.
Грета я спогледа леко злобно,защото не и се понрави шегата и тръгна. Фей отвори книгата и започна да чете.
Фей Ейнджел
Фей Ейнджел
Магьосник
Магьосник

Брой мнения : 61
Join date : 13.11.2010

Върнете се в началото Go down

Пейката на брега Empty Re: Пейката на брега

Писане by Алис Кълън Пон Ное 15, 2010 4:24 pm

Разхождах се безцелно.. Докъто не стигнах до плажа.. Всичко беше толкова красиво.. Въпреки че не беше много слънчево нито изобщ светло времето беше странно топло.. Видях едно момиче.. Вдишах дълбоко и осъзнах че това е момичето от сладкарницата.. Магьосницата.. Отидох до нея с тацова стъпка и й се усмихнах..
- Здравей отново.. - изчуроликах и седнах до нея.. Надявах се да няма нищо против.. но аз си бях нахалничка по природа.. Тя вдигна глава от книгата и ме погледна..
- Аз съм Алис.. Ти сигуно си Фей.. - усмихнах се и подадох ръката си за да се здрависаме.. Изглеждаше леко очудена от къе знам името й, но всички реагираха така..
Алис Кълън
Алис Кълън
Вампир
Вампир

Брой мнения : 19
Join date : 07.11.2010

Върнете се в началото Go down

Пейката на брега Empty Re: Пейката на брега

Писане by Фей Ейнджел Пон Ное 15, 2010 4:33 pm

Фей вдигна глава от книгата и когато погледна на горе,вече виждаше познато момиче. Това беше онова момиче от ресторанта. Усмихна и се леко,като дръпна малкото одеяло и каза:
-Да заповядай.
Малко не обърна внимание на това,че знае името и защото остана с впечатлението,че се е била представила:
-Радвам се пак да те видя Алис...
Тя се беше представила,като искаше да седне на масата и тя се надяваше да е запомнила името:
-Нали така се казваше,малко съм разсеяна в последно време.
Фей Ейнджел
Фей Ейнджел
Магьосник
Магьосник

Брой мнения : 61
Join date : 13.11.2010

Върнете се в началото Go down

Пейката на брега Empty Re: Пейката на брега

Писане by Алис Кълън Пон Ное 15, 2010 4:42 pm

Погледнах я и й с усмихнах...
- Да .. така се казвам.. - казах и надникнах в книгата.. Беше ми интересно какво чете.. Не беше скучно.. но не беше и забавно..
- Как се казва книгата ?? - попитах преди да ми се е скарала че надничам, но аз все пак си бях любопитна.. Тя беше толкова мила.. Какво ли й се беше случило ?? Кой или какво й го беше причинил ?? Оттърсих глава за да прогоня мислите.. На мен нямаше да ми е приятно някой да ме съжалява.. Вярно че вече беше невъзможно, но все пак едва ли щеше да ми хареса.. Зачаках отговора и без да показвам нетърпението си.. Хората в действителност отговаряха след около 10 секунди, а аз бях свикнала да ми се отговаря веднага.. Въпреки че тя не беше точно човек ми отговори сравнително бързо..
Алис Кълън
Алис Кълън
Вампир
Вампир

Брой мнения : 19
Join date : 07.11.2010

Върнете се в началото Go down

Пейката на брега Empty Re: Пейката на брега

Писане by Фей Ейнджел Пон Ное 15, 2010 4:55 pm

Кинигата беше на руски и бе възможно,ако не бе учила руски да не може да прочете заглавието. Затвори я леко усмихна и се леко и каза:
-Чета "Онегин" на руски е и сигурно би те затруднило.
Четеше на родния си език но нямаше да се издаде,че е рускиня,защото живееше много от дълго тук и я научиха да не говори с диалект или поне не толкова фрапантен:
-Знам няколко езика и чета на този,който най-малко знаят хората,за да не знаят,какво чета.
Засмя се леко нямаше смисъл но поне така можеше да се измъкне.
-И ти ли като мен обичаш плажа?
Беше любопитна да научи,защото Алис беше тук,за да може да намери общи неща. Така обичаше да прави,не бе от онези затворените,който мразеха да говорят с хората.
Фей Ейнджел
Фей Ейнджел
Магьосник
Магьосник

Брой мнения : 61
Join date : 13.11.2010

Върнете се в началото Go down

Пейката на брега Empty Re: Пейката на брега

Писане by Алис Кълън Пон Ное 15, 2010 5:02 pm

- Всъщност знам руски.. просто не видях заглавието.. - засмях се тихо.. Дали губех трейнинг ?? Попринцип виждах и чувах от далече.. а сега пропуснах някакво заглавие, но тя така или иначе четеше и беше почти невъзможно да видя.. Тя ме попита дали обичам плажа..
- Ами да.. може да се каже.. Това е много покойно и красиво място.. Въпреки че предпочитам гората.. - усмихнах се и започнах да обмислям следващия си въпрос..
- Ами ти.. кога разбра че си.. магьосница.. ? - попитах любопитно и впих погледа си в нея..
Алис Кълън
Алис Кълън
Вампир
Вампир

Брой мнения : 19
Join date : 07.11.2010

Върнете се в началото Go down

Пейката на брега Empty Re: Пейката на брега

Писане by Фей Ейнджел Пон Ное 15, 2010 5:13 pm

Тя знаеше,че е магосница е и Фей знаеше,че пред нея стой вампир или поне предусещаше. Поклати леко глава и каза:
-Трябваше да се досетя,че знаеш за мен...
Засмя се леко,прие го доста спокойно. Погледна към морето след това към нея и каза:
-Винаги съм го знаела още щом започнах да говоря,надигах на пръсти и крадях книгите на татко от бюрото.
Усмихна се това бяха светлите спомени но нямаше да каже нищо повече. Че е от много известно магйосническо семейство,което е убивано за голямата си мощ. А,Фей бе една от най талантливите не защото бе единствената останала,а защото имаше много по силна дарба.
-Но не се занимавам с това много обичам повече новите технологии.
Беше минал цял час и Грета пристигна усмихна се леко на новата приятелка и каза:
-Съжалявам но е късно и трябва да се прибираме.
Фей се усмихна леко и каза:
-Да ще се видим някой друг път. Каза Фей и след това двете тръгнаха към колата.

п.п:Много те чаках.
Фей Ейнджел
Фей Ейнджел
Магьосник
Магьосник

Брой мнения : 61
Join date : 13.11.2010

Върнете се в началото Go down

Пейката на брега Empty Re: Пейката на брега

Писане by Фей Ейнджел Пон Ное 22, 2010 1:44 pm

Тази пейка бе грабнала вниманието и може да се каже,че я обичаше. Грета я закара много бързо и я остави там но искаше да остане с нея. Фей се обърна и каза:
-Грета моля те искам да съм сама,искам да почета книга сама моля те!
Грета кимна,целуна я по бузата и каза:
-Добре Фей,оставам те да си почетеш книгата,обади ми се когато искаш да се прибереш.
Кимна леко и тръгна,като на няколко пъти се обръщаше да провери,дали е добре.
А,тя отвори една книга отново "Онегин" и зачете но бе на руски,което и носеше невъобразима меланхолия по отминалите дни. Искаше и се да бъде там искаше и се да бъде сега там да усеща студа там. А,тук бе топло носеше една компринена пола,която никога нямаше да се развее,защото не можеше да стане от стола.
Фей Ейнджел
Фей Ейнджел
Магьосник
Магьосник

Брой мнения : 61
Join date : 13.11.2010

Върнете се в началото Go down

Пейката на брега Empty Re: Пейката на брега

Писане by Лукас Койл Вто Ное 23, 2010 11:52 am

Лукас правеше ежедневната си тренировка, тичайки покрай морския бряг. Миризмата на солената вода винаги му навяваше някакво носталгично насторение, което само и единствено го нахъсваше да продължи да тича. Искаше да избяга от него... и за сега се получаваше. След като избяга двойно разстояние от предишния път, Лукас свали сивата си тениска, показвайки на света стегнатото си, мускулесто тяло. Той я преметна върху гърба си и отпи от бутилираната минерална вода. Усещаше как всеки негов мускул трепери. Така, че в момента, в който фокусира самотната пейка на брега, Лукас се запъти към нея.
-Нещо против да седна? - имаше някакво момиче в инвалидна количка, което четеше книга и като че ли я поглъщаше с кориците.


Последната промяна е направена от Лукас Койл на Сря Ное 24, 2010 11:55 am; мнението е било променяно общо 1 път
Лукас Койл
Лукас Койл
Върколак
Върколак

Брой мнения : 34
Join date : 21.11.2010
Age : 30

Върнете се в началото Go down

Пейката на брега Empty Re: Пейката на брега

Писане by Фей Ейнджел Вто Ное 23, 2010 1:59 pm

Фей за миг отлепи поглед от книгата но щом вдигна очи и осъзна,че съвсем се бе вглъбила в книгата,че не бе забелязала,кой я приближава. Леко го погледна и остана една секунда с отворена уста но след,като осъзна,че изглежда прекалено глупаво я затвори. Погледна книгата,като по бузите и изби червенина,която трудно можеше да бъде скрита,като малко невинно дете се изчерви и само с тихия си ангелски глас каза:
-Може да седнете...
Гледаше книгата но никак не можеше да се фокусира в нея,само хвърляше лек периферен поглед и щом усещаше той да я гледа,прелистваше книгата,като се правеше,че чете.
Беше и адски трудно да се фокусира,щом до нея стоеше толкова привлекателен мъж. Но знаеше,че само с това,ще си остане по простата причина,че не беше,като другите момичета и никога не бе имала сериозен приятел.
Но издаината червенина,стоеше по бузите и и не можеше да го скрие,а се опитваше да не го показва.
Фей Ейнджел
Фей Ейнджел
Магьосник
Магьосник

Брой мнения : 61
Join date : 13.11.2010

Върнете се в началото Go down

Пейката на брега Empty Re: Пейката на брега

Писане by Лукас Койл Вто Ное 23, 2010 6:47 pm

На Лука често му се случваше да обира женските погледи, благодарение на стройното си, мускулесто тяло, така че и това, което се случваше сега не му бе непознато. Въпреки това, нещото което му се стори най - странно бе факта, че момичето се изчерви само при вида му. Очевидно бе доста скромна... Е, нещата се променят, нали така?
-Ако продължаваш да се червиш по същия начин ще ме накараш да си помисля, че има нещо неприлично в мен. - засмя се Лукас с глас, отново отпивайки глътка от водата си. Скритите погледи, които момичето до него постоянно му хвърляше просто нямаше как да не бъдат забелязани. Девойката нямаше как да се скрие зад кориците на книгата си... Лука впи поглед в красивите й очи, абсолютно забравил за инвалидната количка и се обърна към нея с блестяща усмивка на лицето си.
-Аз съм Лукас Койл. - представи се той, подавайки ръка. През това време плъзна погледа си по корицата на книгата, която девойката стискаше в ръцете си. Не я бе чел, така че едва ли можеше да завържи разговор за нея. Вместо това изчака няколко секунди, в които момичето да спре да го гледа изненадано и да му се представи.
Лукас Койл
Лукас Койл
Върколак
Върколак

Брой мнения : 34
Join date : 21.11.2010
Age : 30

Върнете се в началото Go down

Пейката на брега Empty Re: Пейката на брега

Писане by Фей Ейнджел Вто Ное 23, 2010 7:17 pm

За миг се стъписа и се искаше да попита "На мен ли говориш?" Но нейната свенливост не и позволи. Той подаде ръката си към нея и тя плахо подаде своята но реши да се държи по сдържано и да не се прави на много свенлива. Хвана ръката му но щом усети силата и топлината на ръката му,пак загуби куража и отново се изчерви:
-Казвам се Фей Ейнджел...
След това дръпна ръката си,като събори книгата на земята,наведе се леко и я взе но се пресегна и не можа да я вземе. Можеше да си я вземе с магия но не искаше да му показва това. Вдигна се леко,като един кичур се се залепи за лицето и,тя го махна и го погледна с красивите си сини очи и каза:
-Много съм непохватна,може ли малко помощ...
Каза тя,като не искаше да показва това,че е толкова безпомощна но пък поне можеше да се наслади на тялото му. Разтресе глава за да не мисли за тези неща.
-А,червена съм,защото ми е много горещо...
Оправда се тя но бе много оправдателно.
Фей Ейнджел
Фей Ейнджел
Магьосник
Магьосник

Брой мнения : 61
Join date : 13.11.2010

Върнете се в началото Go down

Пейката на брега Empty Re: Пейката на брега

Писане by Лукас Койл Вто Ное 23, 2010 7:25 pm

Лукас следеше с интерес реакциите. Изглеждаше му... интригуваща. Имаше нещо в нея, което постоянно караше русокоското да мени мнението си за Фей. Изглеждаше абсолютно спокойна, до момента, в който се обърнеше към него или го погледнеше в очите.
-Да, със сигурност за това си червена. - засмя се Лука с глас, показвайки два реда перлено бели зъби. През това време той се наведе към земята, без да изпуска момичето от очи и се пресегна към книгата, чиито страници сега докосваха прашната земя. Дългите му тънки пръсти уверено я хванаха в края и когато книгата попадна в ръцете му, той изтупа кориците й.
-Заповядай. - отвърна синеочкото, хвърляйки последен заинтересован поглед към заглавието на книгата. Да, определено не я бе чел.
-Аз съм Лукас Койл. - представи се той на свой ред. -Е, Фей... Може да те наричам така, нали? - Лука се чудеше дали да не я пита с какво се занимава, но след това му хрумна нещо друго. - Може да ме помислиш за откачен, но... яде ли ти се сладолед?
Лукас Койл
Лукас Койл
Върколак
Върколак

Брой мнения : 34
Join date : 21.11.2010
Age : 30

Върнете се в началото Go down

Пейката на брега Empty Re: Пейката на брега

Писане by Фей Ейнджел Вто Ное 23, 2010 7:38 pm

Прибра книгата но очите и се спряха на ръцете му,те бяха токова хубави,той съмия беше толкова хубав. Опитваше се да не се черви да си мисли,за нещо лошо но щом погледнеше в очите му и мускулите му не можеше да се средоточие,губеше ума и дума.
-Да може да ме наричаш Фей!
Е,не се казваш така и винаги си го казваше на ум когато се запознаваше с някого но той това не го знаеше,а и никой не трябваше да го знаят.
Мълчанието ги бе обзело за половин секунда,тя не смееше да каже нищо,тогава той проговори и я попита дали иска сладолед.
-Стига да е сметанов или ягодов не е нищо лудо.
Засмя се леко,като смехът и озари за малко тишината и я показа в най-голямото и очарование. Той бе невероятен всяка жена би и завидяла,че той стой до нея. Сигурно го оприличаваха на неин брат. Леко присви устни при мисълта,че никога нямаше да си има приятел и мечтите с това момче бяха напълно налудничави,той никога не би се влюбил в такава,като нея. Погледна към морето за миг,после към него и пак се изчерви.
Фей Ейнджел
Фей Ейнджел
Магьосник
Магьосник

Брой мнения : 61
Join date : 13.11.2010

Върнете се в началото Go down

Пейката на брега Empty Re: Пейката на брега

Писане by Лукас Койл Вто Ное 23, 2010 7:45 pm

Лукас се засмя заедно с нея и гласовете им се сляха и разпростряха над морето. Точно сега чувството, че са само двамата на света не можеше да напусне Лукас.
-Сметанов.. ягодов... Изглеждаше ми като момиче с по - добър вкус! - заключи шеговито русокоското, повдигайки вежди. Той самия винаги бе бил почитател на шоколадовия и банановия сладолед, така че самата мисъл за нещо малко, студено и розово ( като ягодовия сладолед ) го плашеше.
- Но понеже едва сега се запознаваме, мисля, че ще го преодолеем. Дори може да те науча кой е най - вкусния сладолед. Знам, знам. Ще бъде трудно. - Лука спря да говори за момент. Фей изглеждаше така все едно се намира на съвсем друго място. Какво ли си мислеше в момента, че изглеждаше абсолютно погълната от него? Лукас реши да не любопитства, за това продължи да си бърбори по неговия обичаен начин.
-Знам най - хубавото място, където продават... сладолед. - усмихна се той, след което се изправи от пейката. Харесваше му начина, по който Фей го гледаше, дори факта, че бузите й поруменяваха всеки път, когато погледнеше към него го радваше. Не бе свикнал с подобен тип реакции, по - скоро с разкрепостени момичета, които му се хвърлят право на врата. - Имаш ли нужда от помощ? - попита сконфузено Лукас, усещайки как напълно е забравил за инвалидната количка. Дано само не я караше да се чувства неспособна с предложението си...
Лукас Койл
Лукас Койл
Върколак
Върколак

Брой мнения : 34
Join date : 21.11.2010
Age : 30

Върнете се в началото Go down

Пейката на брега Empty Re: Пейката на брега

Писане by Фей Ейнджел Вто Ное 23, 2010 7:58 pm

Той бе станал от нейната позиция изглеждаше,като голяма мускулеста грамада. Усмихна се като погледна за миг на долу и отви малко одеалцето,за да не се събира в колелата.
-Да може малко да ми помогнеш с перваза ей там...
След това посочи големия праг,между пейката и пътеката. Той и помогна но сякаш бе лека като перце,а тя си беше наистина много лека не тежеше повече от 52 килограма. Сложи си ръкавичките на ръцете но може би малко щеше да се изхвърли с това.
-Принципно съм доста самостоятелна но тъй като не знам на къде ме водиш може да помогнеш малко.
Присви леко устни,леко започваше да се отпуска и скоро,може би щеше да бърбори повече от него. Но за това се искаше време:
-Впрочем давам мило и драго за шоколад но съм алергична от дете към шоколад и не мога да го ям.
Беше вярно последния път за малко да се задуши но предпочете да не му разказва тази досадна история. Леко се обърна и към него и каза:
-Ако ме водиш за сладолед от съжаление не го прави.
Все още не можеше да проумее,как толкова хубав мъж не бе с някоя красавица,а бе с нея:
-Сигурно можеш да си намериш по-добра компания...
Фей Ейнджел
Фей Ейнджел
Магьосник
Магьосник

Брой мнения : 61
Join date : 13.11.2010

Върнете се в началото Go down

Пейката на брега Empty Re: Пейката на брега

Писане by Лукас Койл Вто Ное 23, 2010 8:05 pm

Точно това, което Лукас не искаше Фей да си мисли вече бе... помислено. Той изкриви красивото си лице в саркастична гримаса, след което с почти театрален тон, каза:
-Естествено, че е от съжаление. - замълча за секунда, колкото да си поеме дъх, след което добави.
-Излъгах те. Всъщност... Просто беше последния ми вариант. Говорих с онази птица ей там... - посочи синеочкото с глава, без да отделя ръце от инвалидната количка на Фей - но за жалост ми отказа заради ей онзи - отново показа с глава - мускулест мъжкар там. Опитах се е и с една морска видра, но тя ми заяви, че не разговаря с потни, секси мъжаги, понеже като малка е била измамена от един такъв... Така, че да. Ти си ми последния вариант. - засмя се Лукас, повдигайки леко инвалидната количка, за да могат давамата да излязат на пътя.
-Шегувам се. - побърза да поясни русокоското, знаейки как през повечето време хората не разбират хумора му. Или той бе прекалено странен или те бяха прекалено... скучни. -И не, не беше от съжаление. Ако успееш да ме изтърпиш повече от пет минути ще разбереш, че никога не бих направил нещо подобно. - и като че ли очаквайки въпрос от страна на девойката, Лука поясни - И не, нямам предвид, че съм лошо момче. Просто... няма да отида в Рая.
Лукас Койл
Лукас Койл
Върколак
Върколак

Брой мнения : 34
Join date : 21.11.2010
Age : 30

Върнете се в началото Go down

Пейката на брега Empty Re: Пейката на брега

Писане by Фей Ейнджел Вто Ное 23, 2010 8:17 pm

-И аз няма да отида в Рая...
Но не каза причината,може би причината бе,че си мисли за него. Това си беше истински грях. Засмя се леко защото той се шегуваше много сладко. А,това с птичката и видрата бе доста забавно. Усмихваше се не смяташе да гложди тази тема повече,просто се радваше на момента,че той е с нея:
-А,ти ако ме познаваш сигурно,ще си купиш тапи за учи,защото не спирам да говоря...
Усмивката и пръскаше толкова ведро настроение.Причината поради която не говореше сега,беше тази,че той е толкова ослепителен,че още малко се срамуваше. Тя не бе попадала на никакви момчета:
-Лошо или добро не ми се случва,често да говоря с момчета,за това просто не знам какво да говоря.
Фей Ейнджел
Фей Ейнджел
Магьосник
Магьосник

Брой мнения : 61
Join date : 13.11.2010

Върнете се в началото Go down

Пейката на брега Empty Re: Пейката на брега

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите