Преоткрий света преди ада. (:

Join the forum, it's quick and easy

Преоткрий света преди ада. (:
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Мутанти
Паркът с езерото EmptyВто Юни 14, 2011 4:28 pm by Кандрия Мьорн

» Хора
Паркът с езерото EmptyНед Юни 12, 2011 7:12 am by Оливия Девънпорт

» Търси се ...
Паркът с езерото EmptyПет Юни 10, 2011 6:37 pm by Линда Прайс

» Лилавата поляна
Паркът с езерото EmptyПет Юни 10, 2011 6:36 pm by Линда Прайс

» Другарче за РП. (:
Паркът с езерото EmptyВто Май 31, 2011 2:22 pm by Ellis

» Каменните води
Паркът с езерото EmptyВто Май 31, 2011 2:21 pm by Ellis

» Кафене "Ихтенберд"
Паркът с езерото EmptyВто Май 31, 2011 5:26 am by Линда Прайс

» Ресурси от наши графики
Паркът с езерото EmptyПон Май 30, 2011 7:02 pm by Персефона Долкинс

» - Yeah the haircut's hot, but this has gotta stop...
Паркът с езерото EmptyПон Май 30, 2011 12:57 pm by Линда Прайс

Приятели

566566 566 House of Night - един нов свят
Паркът с езерото 2526690s Паркът с езерото 1rrbja Паркът с езерото Banner11 Паркът с езерото 2973449E Паркът с езерото 11bmbyv Паркът с езерото 3033468j Паркът с езерото 3377643V Паркът с езерото Fewsfm

Паркът с езерото

5 posters

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Go down

Паркът с езерото Empty Паркът с езерото

Писане by Персефона Долкинс Съб Окт 30, 2010 5:49 pm

Паркът с езерото The_Golden_Dream_by_Alexandru1988
Персефона Долкинс
Персефона Долкинс
Администратор; Демон
Администратор; Демон

Брой мнения : 303
Join date : 24.10.2010
Age : 26

Върнете се в началото Go down

Паркът с езерото Empty Re: Паркът с езерото

Писане by Tamarah Eveline Вто Ное 09, 2010 7:01 pm

Доста време се чудех къде да отидем с Антъни. Той ми предостави избора на място. Мислех си за кафе или ресторант, но щеше да е някак смешно, защото той нито пиеше, нито ядеше нещо човешко. Избрах парка, защото нито щяхме да се притесняваме някой да не ни чуе, а и беше доста спокойно. Споделих тези мисли с него и попитах за мнението му:
- Какво мислиш? Смятах да си направим пикник или нещо подобно, но не знам откъде ще намерим одеало, но пък и една пейка ще свърши работа. Малко по-надолу има някакво магазинче. Аз ще отскоча за да си взема кафе, искаш ли нещо?
Tamarah Eveline
Tamarah Eveline
Eлф
Eлф

Брой мнения : 63
Join date : 05.11.2010

Върнете се в началото Go down

Паркът с езерото Empty Re: Паркът с езерото

Писане by Антъни Уолкър Вто Ное 09, 2010 7:13 pm

Направих се на кавалер, оставяйки Тамара да избере мастото, където да отидем. Вървяхме няколко минути, най - много двайсет, докато стигнахме до някакъв парк.
- Пикник звучи добре. - Казах и се ухилих. По навик започнах да се оглеждам за някой случайен минувач, който да ми послужи по предназначение, но после се сетих, че събеседничката ми не е голям фен на венозната и артериална кръв. - Няма да проявявам претенции, вземи едно кафе и за мен, не съм пил отдавна... - Усмихнах се и я изпратих с поглед. Мястото наистина беше хубаво, ако бях човек сигурно щях да усетя вятъра, който изобилстваше в последните няколко дни, днес не правеше изключение. Седнах на една празна пейка и зачаках Тамара.
Антъни Уолкър
Антъни Уолкър
Вампир
Вампир

Брой мнения : 26
Join date : 07.11.2010

Върнете се в началото Go down

Паркът с езерото Empty Re: Паркът с езерото

Писане by Tamarah Eveline Вто Ное 09, 2010 7:35 pm

Когато се върнах, носейки три кафета (едно за всеки случай), Антъни беше седнал на една пейка и оглеждаше околността. Подадох му едното с думите:
- Взех три, за всеки случай. Често ми се случва да се полея, но пък ако не стане нищо, за някой от нас ще има допълнително. - осъзнах колко смешно звучи това и се разсмях. Седнах до него и вдигнах и краката си. Пошегувах се. - Защо се оглеждаш така, да не би да търсиш следващата жертва?
Отпих от кафето, а то беше ужасно горещо. Опарих си езика и се раздразних...никога не внимавах и това ми се случваше прекалено често!
- Има ли още нещо около елфите което ти е интересно? Ако има, питай. - усмихнах се и се сетих. - Не, не! Искам да те попитам...например ако си жаден, можеш ли да пиеш от моята кръв? Не че се притеснявам за себе си, все пак те почерпих кафе, не можеш да ме нападнеш! Просто ми е интересно..
Засмях се и зачаках отговора му.
Tamarah Eveline
Tamarah Eveline
Eлф
Eлф

Брой мнения : 63
Join date : 05.11.2010

Върнете се в началото Go down

Паркът с езерото Empty Re: Паркът с езерото

Писане by Антъни Уолкър Вто Ное 09, 2010 8:18 pm

Бях се замислил, колкото и рядко да се случва, когато усетих присъствието на Тамара, което сякаш от нищото се беше появила на картата на съзнанието ми. Вървеше към мен, усмихната, носейки три кафета.
Обясни ми, защо са три и се разсмя.
- По навик. - Обясних аз, от своя страна, защо се оглеждам наоколо. Ухилих се идотски, за да не изглеждам страшен... Тамара ми подаде кафето. Веднага го пробвах, беше... ужасно. Меко казано, защото имаше вкус на течно тофу. Исках да го изпия наведнъж, на две или три глътки. Остана малко на дъното, когато почти не се задавих, чувайки следното: "Искам да те попитам...например ако си жаден, можеш ли да пиеш от моята кръв?" - Да, почерпката определено ще ме спре... Изглеждаш ентусиазирана. - Погледнах я невярващо. - Това не е хубаво. Ако съм жаден, ама наистина жаден, мога да пия от кръвта на всичко, твоята ще е като "Сникърс" пред кръвта на някоя улична котка, например...
Антъни Уолкър
Антъни Уолкър
Вампир
Вампир

Брой мнения : 26
Join date : 07.11.2010

Върнете се в началото Go down

Паркът с езерото Empty Re: Паркът с езерото

Писане by Tamarah Eveline Сря Ное 10, 2010 2:31 pm

Засмях се на сравнението му и на физиономията която направи когато опита кафето .
- Надяваме се да не обичаш сникерс! И да ти кажа, не съм особено ентусиазирана, с удоволствие бих пропуснала. Толкова ли ти е гадно кафето? - попитах, а той ме погледна с поглед тип "ти как мислиш" и аз се разсмях още повече.- Стига де! Не е чак тилкова зле. Аз даже ще изпия две. - погледнах към вече почти изстиналото трето кафе. Надали той щеше да го поиска.- Е вампире, разкажи ми нещо за себе си...например откъде си?
Tamarah Eveline
Tamarah Eveline
Eлф
Eлф

Брой мнения : 63
Join date : 05.11.2010

Върнете се в началото Go down

Паркът с езерото Empty Re: Паркът с езерото

Писане by Антъни Уолкър Сря Ное 10, 2010 5:25 pm

- Ако бях човек, сигурно шях да изпия четири... Но в тази ситуция предпочитам да пропусна. Ще започна с най - важното: обичам "Сникерс"... Другото е на заден план, но щом се интересуваш... Не съм оттук, както предполагам вече си забелязала. Пристигнах днес, последните няколко години се местя постоянно, не се задържам никъде, защото след известно време, хората започват да ме подозират, сещаш се за какво говоря. Преди 15 години в родния ми град се разби самолет... Имахме нещастието, да сме на неподходящото място в неподходящото време. Аз щях да умра, но нямах този късмет, защото по погрешка бях превърнат във вампир... - Замълчах за няколко секунди. - Е, елфке... Твой ред е, да разкажеш нещо за себе си.
Антъни Уолкър
Антъни Уолкър
Вампир
Вампир

Брой мнения : 26
Join date : 07.11.2010

Върнете се в началото Go down

Паркът с езерото Empty Re: Паркът с езерото

Писане by Tamarah Eveline Сря Ное 10, 2010 5:38 pm

Той ми разказа историята си и беше мой ред.
- Съжалявам за...нещастието. - не беше моя вината, но имах нужда да го кажа. Очудих се, че той смята превръщането си във вампир за грешка. Но реших да не повдигам въпроса. - И преди да ти разкажа нещо за себе си...ще отбележа, че сникерса е специален и не бива да се яде от вампири! Не е хубаво да обичаш сникерс! - засмях се и му разказах набързо за живота си. - Родена съм в Англия и съм незаконно дете на крал Хенри. Не го познавам, защото цял живот съм живяла в елфическите гори, за които впрочем хората нямат и представа. Но като полу-човек ме е привличал и човешкият живот, затова през не малка част от съществуването си съм живяла в Лондон или някой друг град, като човек. Свидетелка съм на много различни епохи от човешкия свят. Но обичам да се местя от град на град, защото е странно приятелите ми и познатите да остаряват, а аз не.
Tamarah Eveline
Tamarah Eveline
Eлф
Eлф

Брой мнения : 63
Join date : 05.11.2010

Върнете се в началото Go down

Паркът с езерото Empty Re: Паркът с езерото

Писане by Антъни Уолкър Сря Ное 10, 2010 5:50 pm

- Досега си мислех, че моят живот е интересен. Но... Крал Хенри? Не че някога съм се интересувал от английска история, но това име звучи адски познато. А елфическите гори... Не знам да ли осъзнаваш, че туко - що ми разкри нещо толкова важно. Звучи... Удивително, а аз доста тудно мога да бъда вчечетлен. Всъщтност, в момента говоря с истинска кралска особа... - Наистина днешната ми разодка не беше напразна. - Не мога да повярвам, че си толкова нормална... Не ме разбирай погрешно, просто не мога да се изразявам както трябва, имах предвид естествена. - Трябваше да започна да гледам на всета по различен начин...
Антъни Уолкър
Антъни Уолкър
Вампир
Вампир

Брой мнения : 26
Join date : 07.11.2010

Върнете се в началото Go down

Паркът с езерото Empty Re: Паркът с езерото

Писане by Tamarah Eveline Сря Ное 10, 2010 6:09 pm

Засмях се и може би се изчервих, заради думите на Антъни.
- Хеей! Ти си ми доверен човек, само за това ти издадох тайната за елфическите гори! И въобще не съм кралска особа, а съм най-обикноен човек! Тоест...елф!- засмях се.- А и аз дори не го познавам, този Крал Хенри. Никога не се е интересувал от мен, дори не знам дали знае за съществуването ми. Само дето има една дъщеря, която определено ме познава и доста ме мрази! - споделих и на свой ред го запитах:- Ама аз не спирам да говоря за себе си! Разкажи ми нещо за...човешкия си живот например...
Tamarah Eveline
Tamarah Eveline
Eлф
Eлф

Брой мнения : 63
Join date : 05.11.2010

Върнете се в началото Go down

Паркът с езерото Empty Re: Паркът с езерото

Писане by Антъни Уолкър Сря Ное 10, 2010 6:25 pm

- Ами... Като за начало, не съм наследник на аристократи, баща ми беше инжинер в Далас. Водех съвсем нормален живот, имах голямо семейство, приятели и всичко... Само че, не на всички ни е предречено щастие, нали? Толкова исках да ми се случи нещо интересно, някое приключение и когато се случи, копнеех за обикновения си провинциален живот. Бях скучен, предсказуем и вечно летящ в небеста... Сега, когато изгубих всичко, не ми пука, да става каквото ще. Това е човешкия ми живот, общо взето... - Изхвърлих пласмасовата чаша от кафе в кошчето, което се намираше от моята страна на пейката. - Кое е най - интересното нещо, което ти се еслувало за 500 одини?
Антъни Уолкър
Антъни Уолкър
Вампир
Вампир

Брой мнения : 26
Join date : 07.11.2010

Върнете се в началото Go down

Паркът с езерото Empty Re: Паркът с езерото

Писане by Tamarah Eveline Сря Ное 10, 2010 6:41 pm

- Ахх...затрудни ме! Наистина! - възкликнах и ссе замислих. Започнах да прехвърлям събития и дати. Накрая се сетих:- Знаеш ли...мисля че е Пролетният фестивал. Всяка година го празнуваме, но винаги е страшно интересно. Поне за мен. На елфски се нарича Шелала. Името е малко смешно, нали? Както и да е. Обичам този ден, защото има страшно много песни, предизвикателства и т.н. Пък и започва пролетта, когато растат цветя и прочие...Това е моят сезон! За този фестивал всеки елф измисля някакво стихотворение с което се изразява. Или песен. Винаги се разказват истории за миналото на елфите. Страшно е интересно! - засмях се, защото Антъни надали беше очаквал нещо подобно. - Сигурно не ти се струва интересно, но за мен е! Ами вие, вампирите, имате ли си някакво общество или нещо такова? Някакви празници и обичаи?
Tamarah Eveline
Tamarah Eveline
Eлф
Eлф

Брой мнения : 63
Join date : 05.11.2010

Върнете се в началото Go down

Паркът с езерото Empty Re: Паркът с езерото

Писане by Антъни Уолкър Сря Ное 10, 2010 6:57 pm

- Не знам, дали на вашите ша-ля-ля празници са разрешени фотоапарати, но наистина ми се иска да видя някоя и друга снимка от там, така че, догодина, ако все още помниш мен и аз помня теб, ще направиш няколко и ще ми ги покажеш. - Отново се ухилих тъпо. - Мисля, че прекалено превъзнасяш представите си за нас, вапирите... Повечето са в нещо като "семейства", кланове, както искаш ги назовавай, значението е сходно, а други, като мен са единаци. Семействата ловуват и пребивавт заедно, често незабележими сред хората, докато на нас, единаците, ни е по - трудно да се пркриваме. Абе сбъркана история сме...
Антъни Уолкър
Антъни Уолкър
Вампир
Вампир

Брой мнения : 26
Join date : 07.11.2010

Върнете се в началото Go down

Паркът с езерото Empty Re: Паркът с езерото

Писане by Tamarah Eveline Сря Ное 10, 2010 7:16 pm

- Хах, да обаче сте доста повече от елфите. Не е ли малко скучно като си единак и няма с кой да си правиш компания като ходиш на лов? - попитах и се засмях.- И как няма да се помним догодина? Една година колко е за безсмъртно същество? Няма как да се забравим толкова бързо. Пък и искаме-не искаме все ще се виждаме наоколо! Само дето не знам дали ще има как да те заведа, всички ще се побъркат ако разберат че си вампир. Те не са толкова доверчиви като мен. Макар че досега не ми се е случвало нищо лошо, въпреки че съм адски наивна и доверчива... - стана ми смешно от начина по който говорех за себе си. Накрая го попитах. - Беше казал че си тук от днес, и аз съм така. Ти тук ли ще живееш или само си минаваш?
Tamarah Eveline
Tamarah Eveline
Eлф
Eлф

Брой мнения : 63
Join date : 05.11.2010

Върнете се в началото Go down

Паркът с езерото Empty Re: Паркът с езерото

Писане by Антъни Уолкър Сря Ное 10, 2010 7:23 pm

- Разбира се, че е скучно, но се свиква и става рутинно задължение, все едно да ти скучно, когато закусваш сам. Зависи от човека, в случая от вампира... Не е хубаво да си доверчива, не всички могат да запазят самоконтрол толкова добре, колкото мен. Е, факта, че не съм жаден също има значение, но като цяло си в безопасност, поне така мисля, в компанията ми. - Замислих се над последния въпрос на Тамара. - Мисля да остана за известно време, но още не съм си харесъл никъде, където да живея. Всъщтност не е необходимо, стига да има свестен хотел, не че съм претенциозен... Много говоря, а? - Казах и се засмях.
Антъни Уолкър
Антъни Уолкър
Вампир
Вампир

Брой мнения : 26
Join date : 07.11.2010

Върнете се в началото Go down

Паркът с езерото Empty Re: Паркът с езерото

Писане by Tamarah Eveline Сря Ное 10, 2010 7:35 pm

- Не мисля че говориш много, по скоро и двамата сме от приказливите! И наистина не е хубаво да съм доверчива, но просто съм си такава. Прекалено рядко се срещам с нещо страшно. Пък и винаги мога да призова силите на Земята! - пошегувах се и се засмях. - Добре че не си жаден! Но искам да ти споделя, че днес се запознах с още два вампира. Единия от които беше жаден. Изглежда съм късметлийка, че още съм тук и си говоря с теб. В един ден да се запознаеш с 3 вампира!- след това смених темата. - А аз пък мисля да поостана тук. Вероятно не сме единствените свръхестествени същества, а и ми харесва. Сигурно даже ще си наема апартамент... - замислих се дали да си наема апартамент или да живея в хотел, но не беше мястото за тези толкова "важни" мисли, затова дарих Антъни с една голяма усмивка.
Tamarah Eveline
Tamarah Eveline
Eлф
Eлф

Брой мнения : 63
Join date : 05.11.2010

Върнете се в началото Go down

Паркът с езерото Empty Re: Паркът с езерото

Писане by Антъни Уолкър Сря Ное 10, 2010 7:51 pm

- Три вампира за един ден... Ако това не те накара да пуснеш фиш, не знам кое. Аз обикновено избягвам компанията им. - Усмихнах се, отговаряйки на усмивката на Тамара. - Днес срещнах само теб, но не се оплаквам. Ти си първия елф, който срещам и със сигурност ме накара да харесвам расата ви, ако всички са като теб, значи сте страхотни, в пъти повече, от вампирите... - Няколко секундна пауза. - Права си, не сме единствените свръхестествени същества, усещам го, но това не е повод, да остана тук, колкото повече хахута на едно място, толкова по - голям шанс, да бъдем разкрити...
Антъни Уолкър
Антъни Уолкър
Вампир
Вампир

Брой мнения : 26
Join date : 07.11.2010

Върнете се в началото Go down

Паркът с езерото Empty Re: Паркът с езерото

Писане by Tamarah Eveline Сря Ное 10, 2010 8:09 pm

- Оо наистина се радвам, че представих елфите в добра светлина!- засмях се.- Вероятно си прав за това, че колкото повече сме, толкова е по-голям шанса да ни разкрият... Но на мен няма какво толкова да ми разкриват пък и със сигурност ще е интересно да се запозная с върколаци или зооморфи! Истина ли е, че с върколаците сте природни врагове? Срещал ли си върколак? А среброто наранява ли те, а слънцето? Можеш ли да бъдеш убит с кол, забит в сърцето? - осъзнах, че бях го засипала с въпроси и пуснах една извинителна усмивчица. - Съжалявам за стотината въпроси!
Tamarah Eveline
Tamarah Eveline
Eлф
Eлф

Брой мнения : 63
Join date : 05.11.2010

Върнете се в началото Go down

Паркът с езерото Empty Re: Паркът с езерото

Писане by Антъни Уолкър Чет Ное 11, 2010 5:33 pm

- За какво се извиняваш? - Усмихнах се. Замислих се за момент, след което продължих. - Значи... Относно върколаците. Това е... Как да се изразя... Като войната между кучетата и котките, не че са си направили нещо един на друг, просто сме си неприятни едни на други, това е. До сега съм срещал един или двама и ми се иска повече да го правя. Това за среброто не знам... Предполагам, че е нещо като градска легенда, но не ми се иска да пробвам, може би не съм достаъчно смел, знам ли... Слънцето е в пъти по - силно за нас и ако нямаме някаква защита срещу него, можем да изгорим. Аз, за щастие имам. - Усмихнах се и размахах китката си пред нея, на единия ми пръст имаше пръстен. - Това за дървения кол... Мисля, че наистина действа, не че съм пробвал, просто имам такова чувство. - Отдъхнах си. - Ами елфите? Как могат да умрат, щом издържат на болка?
Антъни Уолкър
Антъни Уолкър
Вампир
Вампир

Брой мнения : 26
Join date : 07.11.2010

Върнете се в началото Go down

Паркът с езерото Empty Re: Паркът с езерото

Писане by Tamarah Eveline Чет Ное 11, 2010 8:15 pm

- Хах, добре че не си пробвал тези неща! - засмях се и се замислих. - Елфите не разправят много много за слабите си места и не съм сигурна в отговора. Много пъти съм си мислила за това, но предполагам че може да ни убие някакво магическо оръжие, като тези които сами изработваме при нужда...например при някаква война с други свръхестествени същества. Не съм сигурна, тъй като подобни неща не се знаят от мнозинството. Повечето елфки си живеят в горите през почти цялото си съществуване, без да се включват в някакви войни и не им и трябва да знаят.
Tamarah Eveline
Tamarah Eveline
Eлф
Eлф

Брой мнения : 63
Join date : 05.11.2010

Върнете се в началото Go down

Паркът с езерото Empty Re: Паркът с езерото

Писане by Антъни Уолкър Съб Ное 13, 2010 1:54 pm

Изслушах внимателно тамара, след което заключих:
- Все повече започвам да харесвам елфите. - Казах и се усмихнах. Преди години дори не си бях помислял, че някога ще седя на пейка с елфка и ще обсъждаме какво може да я убие и какво не. хората са прави, когато казват, че за всичко си има първи път. - Изглеждаме адски абсурно отстрани, обсъждайки такива неща... - Разсмях се.
Антъни Уолкър
Антъни Уолкър
Вампир
Вампир

Брой мнения : 26
Join date : 07.11.2010

Върнете се в началото Go down

Паркът с езерото Empty Re: Паркът с езерото

Писане by Tamarah Eveline Съб Ное 13, 2010 5:19 pm

- Съгласна съм! - засмях се и рекох: - Искаш ли да си говорим за нормални неща. Нормални човешки теми...Например кой е любимият ти филм, книга, имаш ли домашен любимец или нещо подобно? Досега говорихме само за вамприски и елфски неща, може да се опознаем отвъд свръхестественото в нас. - осъзнах напълно че изречението ми беше прекалено объркано и се засмях. - Надявам се разбра какво имам предвид. Ето, аз ще започна...Имам си норка.
Беше ми някак смешно и не сдържах смеха си. Не се бях смяла толкова колкото днес с Антъни от доста време.
Tamarah Eveline
Tamarah Eveline
Eлф
Eлф

Брой мнения : 63
Join date : 05.11.2010

Върнете се в началото Go down

Паркът с езерото Empty Re: Паркът с езерото

Писане by Антъни Уолкър Съб Ное 13, 2010 5:41 pm

Замислих се... Единствената норка, която бях виждал, беше мъртва и направена на палто. Предпочетох да не споделям това с Тамара...
- Норка? Аз не съм имал дори котка... Значи... Филми - харесвам ужаси и трилъри, сигурно съм първият вампир, който харесва подобни неща... - Засмях се. - Книги - криминални романи, всичко в стил "Шерлок Холмс", а за домашния любимец обесних преди малко... Не ме бива с животните, особено с кучетата. Никога не съм имал и нямам изградени навици, как да се грижа за тях. Твой ред е - филми, книги, музика и разбира се, за бъде разпита съвсем кръстосан, нещо допълнително, по твой избор.
Антъни Уолкър
Антъни Уолкър
Вампир
Вампир

Брой мнения : 26
Join date : 07.11.2010

Върнете се в началото Go down

Паркът с езерото Empty Re: Паркът с езерото

Писане by Tamarah Eveline Съб Ное 13, 2010 6:01 pm

Засмях се отново.
- За филмите ще те разочаровам...падам си по романтични филми. Тетрадката ми е любимият. Харесвам и психологически и криминални. И комедии...въобще нямам особени претенции, стига да не е ужас или фантастика. И при книгите е така. Обичам същите типове, пак фантастичните не навиждам. Прекалено далеч са от истината за нещата. А колкото до бонуса...мога да ти покажа норката ми. В мен е , тъй като не съм се настанила никъде все още.- Извадих я от чантата. Тя спеше в нещо като клетчица, която слагах в голямата си чанта.
- Казва се Чиизи. Много е послушна. - Тя се разсъни и му я подадох. Той се занимава малко с нея и след това ми я върна. Аз я прибрах отново в чантата и видях, че вече е доста късно. Казах:
- Съжалявам, но ще трябва да си ходя вече. Беше ми изключително приятно и се надявам пак да се засечем наоколо. - усмихнах се и възкликнах: - Виж, даже ще ти дам телефона си. Ако останеш тук известно време, ми се обади, за да се видим и да си поговорим пак. - усмихнах се, написах на едно листче телефона си, прегърнах го за довиждане и си тръгнах.
Tamarah Eveline
Tamarah Eveline
Eлф
Eлф

Брой мнения : 63
Join date : 05.11.2010

Върнете се в началото Go down

Паркът с езерото Empty Re: Паркът с езерото

Писане by Кардам Чакъров Вто Май 24, 2011 5:13 pm

Кардам беше излязал на следобедна разходка. И понеже не си падаше по шумни и пренаселени места тръгна из парка. Пътем си хапваше голям шоколадов сладолед във вафлена кофичка и с глазура от боровинки. Беше го купил от будка в началото на парка. Докато вървеше стигна до езерото. Загледа се в красивата гледка и същевремено си дояждаше сладоледа. Изведнъж дочу стъпки. Погледна и видя привлекателно момиче, да се приближава. Съдейки по миризмата, а ветрецът идваше откъм нея беше човек.
- Здравейте - поздрави я Кардам.
Кардам Чакъров
Кардам Чакъров
Върколак
Върколак

Брой мнения : 20
Join date : 04.02.2011

http://www.adventurworld.niceboard.net

Върнете се в началото Go down

Паркът с езерото Empty Re: Паркът с езерото

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите