Преоткрий света преди ада. (:

Join the forum, it's quick and easy

Преоткрий света преди ада. (:
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Similar topics
    Latest topics
    » Мутанти
    Горската алея EmptyВто Юни 14, 2011 4:28 pm by Кандрия Мьорн

    » Хора
    Горската алея EmptyНед Юни 12, 2011 7:12 am by Оливия Девънпорт

    » Търси се ...
    Горската алея EmptyПет Юни 10, 2011 6:37 pm by Линда Прайс

    » Лилавата поляна
    Горската алея EmptyПет Юни 10, 2011 6:36 pm by Линда Прайс

    » Другарче за РП. (:
    Горската алея EmptyВто Май 31, 2011 2:22 pm by Ellis

    » Каменните води
    Горската алея EmptyВто Май 31, 2011 2:21 pm by Ellis

    » Кафене "Ихтенберд"
    Горската алея EmptyВто Май 31, 2011 5:26 am by Линда Прайс

    » Ресурси от наши графики
    Горската алея EmptyПон Май 30, 2011 7:02 pm by Персефона Долкинс

    » - Yeah the haircut's hot, but this has gotta stop...
    Горската алея EmptyПон Май 30, 2011 12:57 pm by Линда Прайс

    Приятели

    566566 566 House of Night - един нов свят
    Горската алея 2526690s Горската алея 1rrbja Горската алея Banner11 Горската алея 2973449E Горската алея 11bmbyv Горската алея 3033468j Горската алея 3377643V Горската алея Fewsfm

    Горската алея

    4 posters

    Go down

    Горската алея Empty Горската алея

    Писане by Персефона Долкинс Съб Окт 30, 2010 5:51 pm

    Горската алея Park___by_masha1989-d31848l
    Персефона Долкинс
    Персефона Долкинс
    Администратор; Демон
    Администратор; Демон

    Брой мнения : 303
    Join date : 24.10.2010
    Age : 26

    Върнете се в началото Go down

    Горската алея Empty Re: Горската алея

    Писане by Черин И Съб Ное 20, 2010 8:19 pm

    Разхождах се бавно по Горската алея. Бях много самотна. Щеше ми се да имах повече приятели тук. Толкова много спомени.. След време забелязах лъв. Бях объркана и уплашена. Не зн. аех какво да правя. Животното дотича до мен. Мислех, че ще ме нападне, но то се преобрази в момиче. Започнах да гледам изучаващо. Беше ми позната от някъде. Напомняше ми на моята братовчедка, която не бях виждала от много отдавна. Последният път, когато се видяхме не бяхме в много добри отношения. Бяхме се скарали за стила музика,който слушаме. Много ми се искаше да се сдобрим. Аз много държа на нея. Освен братовчетки бяхме и най-добри приятелки преди да се скараме.
    -Сандара, много време мина откакто се видяхме за последен път.
    Черин И
    Черин И
    Звезда
    Звезда

    Брой мнения : 14
    Join date : 20.11.2010

    Върнете се в началото Go down

    Горската алея Empty Re: Горската алея

    Писане by Скайлър Д'Альор Нед Ное 21, 2010 3:11 pm

    Препусках из горската алея. Нещо, която правих отдавна...Бягах. Бягах от живота си. Но...само страхливците бягат. Не, аз не бях страхливка. Изведнъж видях едно момиче...Беше ми позната от някога. Дотичах при него и се преобразих. Беше ми по-лесно да виждам като..нормален човек, от колкото като животно.
    Но да се върнем на момичето..От къде ли ми беше позната?! А..да. И Че Рин, братовчедка ми. Докато тя ме оглеждаше неразбиращо й казах:
    -Стига си ме гледала. Не съм ти картина.
    Явно на нея и присветна. Най-накрая. Мразя такива, на които им трябват години, за да се сетят нещо. А и не бях толкова променена...Вярно, че червената ми коса променаше облика ми но...

    -Сандара, много време мина откакто се видяхме за последен път.-каза Че Рин.
    -Да..
    Скайлър Д'Альор
    Скайлър Д'Альор
    Зооморф
    Зооморф

    Брой мнения : 23
    Join date : 19.11.2010

    Върнете се в началото Go down

    Горската алея Empty Re: Горската алея

    Писане by Черин И Нед Ное 21, 2010 5:53 pm

    -Да..- каза Сандара.
    Не можех да повярвам, че това е тя. Гледах я много изненадано. Сякаш за първи път я виждам. Беше уверена, както винаги, но въпреки това трудно я разпознах, което не беше типично за мен. Сигурно си беше създала грешно впечатление, тъй като се държах по-различно от преди. Бях щастлива, че я виждам, но и уплашена от това дали не се е променила прекалено много и от това какво ще си помисли за мен.
    -Какво правиш тук?-попитах я, след което и двете замълчахме.
    Тя ме гледаше учудено. Започнах да си припомням онази лъвица, която много ме стресна и момента в, който се преобрази в Сандара. Попитах я:
    -Какво си ти..?
    Черин И
    Черин И
    Звезда
    Звезда

    Брой мнения : 14
    Join date : 20.11.2010

    Върнете се в началото Go down

    Горската алея Empty Re: Горската алея

    Писане by Скайлър Д'Альор Пон Ное 22, 2010 12:16 pm

    -Интересeн въпрос.-казах и се направих на замислена..
    -Какво си ти..?-поднесе следващия въпрос Че Рин.
    -Ами...ходила си на цирк, нали?-Че Рин кимна и ме погледна неразбиращо.-Е..аз съм онова нещо, от което се страхуват и ръмжи. Гледала си Цар Лъв и знаеш...А относно въпрос какво правя тук...мисля, че вече ти стана ясно.
    Всъщност аз се чудих какво правя тя тук. Какво ли беше тя? Не й отиваше да е вампир, върколак или от другите зловещи неща. Или беше като мен или беше нещо друго, което не знаех, че съсществува.
    -А ти..Какво си и какво правиш тук?-върнах въпроса.
    Скайлър Д'Альор
    Скайлър Д'Альор
    Зооморф
    Зооморф

    Брой мнения : 23
    Join date : 19.11.2010

    Върнете се в началото Go down

    Горската алея Empty Re: Горската алея

    Писане by Черин И Пон Ное 22, 2010 5:38 pm

    -А ти..Какво си и какво правиш тук?- попита Сандара.
    Аз съм Звезда, виждам бъдещето. Тук съм.. просто, защото се чуствам спокойна.- казах аз.
    Бях разбрала, че Сандара беше лъв. То се подразбираше.. Все пак се чувствах странно докато си говорих с нея. Мислех си за следващия й ход.. Изведнъж изпаднах в нещо като транс. Имах видение.. Когато се осъзнах Сандара беше до мен и ме гледаше странно.. Изглеждаше ми променена..
    Черин И
    Черин И
    Звезда
    Звезда

    Брой мнения : 14
    Join date : 20.11.2010

    Върнете се в началото Go down

    Горската алея Empty Re: Горската алея

    Писане by Скайлър Д'Альор Пон Ное 22, 2010 7:18 pm

    Изведнъж скритата под студенината ми грижовност се пробуди. Тя ми беше братовчедка все пак...
    -Добре ли си?-попитах загрижено, при което Че Рин ме погледна странно. Само завъртях очи, като отегчено дете и повторих въпроса си.-Добре ли си, Че Рин?-тя гледаше някъде напред..-Ехоо! Земята вика И Че Рин..Чакай..така ли се казваш още?-попитах. Знаех, че много хора си променяха името.
    Изведнъж тя се съвзе...Успокоих се видимо и зачаках отговорите на въпросите си, гледайки я изпитателно. Беше се променила. Е..то и аз се бях променил и то повече, но...
    Скайлър Д'Альор
    Скайлър Д'Альор
    Зооморф
    Зооморф

    Брой мнения : 23
    Join date : 19.11.2010

    Върнете се в началото Go down

    Горската алея Empty Re: Горската алея

    Писане by Черин И Пет Ное 26, 2010 4:53 pm

    -Добре ли си?-попита Сандара.
    -Да, просто имах видение. Много пъти ми се е случвало. И не, вече не се казвам И Че Рин, а Черин И, но няма проблем наричай ме както искаш.- казах й аз.
    Не смятах да разкажа видението си на Сандара, защото не я познавах много добре.Но все пак го направих.
    -Сандара, извинявай че те гледам странно, но за първи път погледнах назад в миналото. Видението ми гласеше, че съм била осиновена. - казах й аз със свито сърце...


    Черин И
    Черин И
    Звезда
    Звезда

    Брой мнения : 14
    Join date : 20.11.2010

    Върнете се в началото Go down

    Горската алея Empty Re: Горската алея

    Писане by Скайлър Д'Альор Съб Ное 27, 2010 8:18 am

    Очите ми останаха разтворени като понички (xD). Но...как? Това значеше ли, че не сме братовчедки? Не..може да е вярно. Какво става?
    -Добре...-казах.
    По дяволите! Нищо не беше добре! Какво се случваше тук?
    -Всъщност..Не е добре, Черин.-казах името й както ми беше казала.-Ясно ти е, че нямах предвит, че всичко е наред, нали?-въздъхнах.
    Черин ме гледаше странно след голямата глупост, която изтърсих. И аз бих се гледала странно, ако бях от страни и се чуя какви глупости говоря. Потупах я по рамото. Не бяха добра в утешаването, а Чери видимо се нуждаеше от него.
    Скайлър Д'Альор
    Скайлър Д'Альор
    Зооморф
    Зооморф

    Брой мнения : 23
    Join date : 19.11.2010

    Върнете се в началото Go down

    Горската алея Empty Re: Горската алея

    Писане by Черин И Нед Ное 28, 2010 11:18 am

    -Виж Сандара, моите видения могат да бъдат променени по всяко време, ако се отнасят за бъдещето, но за миналото не знам. - казах аз.
    Дали найстина бях осиновена? Виденията ми никога не са ме подвеждали, но този път.. Незнаех какво да правя. Бях объркана. Чувствах се някак притисната. Цялият ми живот беше изграден от таини и не исках повече.
    Сандара ме потупа по рамото. Виждах, че и се иска да ме утеши и го оценявах..
    Черин И
    Черин И
    Звезда
    Звезда

    Брой мнения : 14
    Join date : 20.11.2010

    Върнете се в началото Go down

    Горската алея Empty Re: Горската алея

    Писане by Скайлър Д'Альор Нед Ное 28, 2010 5:19 pm

    -Съмнявам се, миналото да може да бъде променено...-отбелязах.-Бъдещето..-да, но миналото..
    Щеше да бъде ужасно, ако е наистина осиновена. Това не беше добре...
    -А...всичките ти видения ли се случват?-попитах, надявайки се да кажа ''не''.
    Чувствах се странно. До сега се държах грубо и лошо с нея, а сега бях загрижена за нея. Явно и Черин беше изненадана. Приятно, де...Започнах да гледам умолително...Исках отговоря на въпроса ми да е ''не''...
    Скайлър Д'Альор
    Скайлър Д'Альор
    Зооморф
    Зооморф

    Брой мнения : 23
    Join date : 19.11.2010

    Върнете се в началото Go down

    Горската алея Empty Re: Горската алея

    Писане by Черин И Сря Дек 01, 2010 1:45 pm

    -Съмнявам се, миналото да може да бъде променено...-Бъдещето..-да, но миналото..-отбеляза Сандара.
    Много бях благодарна, че Сандара беше до мен в такъв труден момент.
    -А...всичките ти видения ли се случват?- попита тя.
    -До сега да.. , Дара. -казах аз, като за първи път я нарекох Дара.
    Явно наистина вече я чуствах по- близка, тъй като аз не се доверявах лесно на хората..
    Черин И
    Черин И
    Звезда
    Звезда

    Брой мнения : 14
    Join date : 20.11.2010

    Върнете се в началото Go down

    Горската алея Empty Re: Горската алея

    Писане by Скайлър Д'Альор Пет Дек 03, 2010 6:38 pm

    Надявах се да чуя ''Не'', но...не. Не се получи. Изглежда, че всичко се случваше...Или в този случeй вече се беше случило. Ах....какво се прави в такива случаи?
    -Ами...ако се притесняваш, че аз повече няма да съм до теб, защото може би-натъртих на ''може би''-не сме братовчедки...недей.
    Не бях добра в успокояванията...Въобще не ме биваше...Ама..въобще. Може и да бях добра в много неща, но за успокояване не ме търси..
    Скайлър Д'Альор
    Скайлър Д'Альор
    Зооморф
    Зооморф

    Брой мнения : 23
    Join date : 19.11.2010

    Върнете се в началото Go down

    Горската алея Empty Re: Горската алея

    Писане by Черин И Пет Дек 03, 2010 7:40 pm

    -Ами...ако се притесняваш, че аз повече няма да съм до теб, защото може би-натърти на ''може би''-не сме братовчедки...недей.- каза тя.
    Мислех си, как цял живот съм живяла в лъжа и наистина се притеснявах за това, че може би не сме братовчетки.
    - Освен братовчетки можем и да сме приятелки, както преди. Помня, че след като се скарахме аз се промених и то много.. Тогава започнах да виждам в бъдещето и на сън..- казах аз с надеждата, че ще си върнем доверието една на друга.
    Черин И
    Черин И
    Звезда
    Звезда

    Брой мнения : 14
    Join date : 20.11.2010

    Върнете се в началото Go down

    Горската алея Empty Re: Горската алея

    Писане by Девин Боаер Сря Дек 15, 2010 7:42 pm

    Отдавна не бях си правил разходки из гората.Е,явно беше време.Бях чувал,че точно тази алея е прекрасна и реших да се уверя в това сам.Когато дойдох,отначало не бе това което очаквах,но после стана много красиво.Продължих бавно да вървя напред.Беше доста топло,затова съблякох якето си и останах по тениска.Имаше прекрасни поляни или пък малки кътчета,които бяха оградени от дървета,които примамваха всяко едно същество,всеки един човек да полегне там или пък да седна да почине.Това направих и аз,седнах под едно дърво и бях погълнат от сянката,което неговата корона правеше...Лекия полъх на вятъра,съчетан с приятното време...създаваха много приятна обстановка...
    Девин Боаер
    Девин Боаер
    Богове
    Богове

    Брой мнения : 2
    Join date : 10.12.2010

    Върнете се в началото Go down

    Горската алея Empty Re: Горската алея

    Писане by Sponsored content


    Sponsored content


    Върнете се в началото Go down

    Върнете се в началото

    - Similar topics

     
    Права за този форум:
    Не Можете да отговаряте на темите