Преоткрий света преди ада. (:

Join the forum, it's quick and easy

Преоткрий света преди ада. (:
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Similar topics
    Latest topics
    » Мутанти
    Кафене "Ихтенберд" - Page 2 EmptyВто Юни 14, 2011 4:28 pm by Кандрия Мьорн

    » Хора
    Кафене "Ихтенберд" - Page 2 EmptyНед Юни 12, 2011 7:12 am by Оливия Девънпорт

    » Търси се ...
    Кафене "Ихтенберд" - Page 2 EmptyПет Юни 10, 2011 6:37 pm by Линда Прайс

    » Лилавата поляна
    Кафене "Ихтенберд" - Page 2 EmptyПет Юни 10, 2011 6:36 pm by Линда Прайс

    » Другарче за РП. (:
    Кафене "Ихтенберд" - Page 2 EmptyВто Май 31, 2011 2:22 pm by Ellis

    » Каменните води
    Кафене "Ихтенберд" - Page 2 EmptyВто Май 31, 2011 2:21 pm by Ellis

    » Кафене "Ихтенберд"
    Кафене "Ихтенберд" - Page 2 EmptyВто Май 31, 2011 5:26 am by Линда Прайс

    » Ресурси от наши графики
    Кафене "Ихтенберд" - Page 2 EmptyПон Май 30, 2011 7:02 pm by Персефона Долкинс

    » - Yeah the haircut's hot, but this has gotta stop...
    Кафене "Ихтенберд" - Page 2 EmptyПон Май 30, 2011 12:57 pm by Линда Прайс

    Приятели

    566566 566 House of Night - един нов свят
    Кафене "Ихтенберд" - Page 2 2526690s Кафене "Ихтенберд" - Page 2 1rrbja Кафене "Ихтенберд" - Page 2 Banner11 Кафене "Ихтенберд" - Page 2 2973449E Кафене "Ихтенберд" - Page 2 11bmbyv Кафене "Ихтенберд" - Page 2 3033468j Кафене "Ихтенберд" - Page 2 3377643V Кафене "Ихтенберд" - Page 2 Fewsfm

    Кафене "Ихтенберд"

    +2
    Дейдре дьо Вийлс
    Дейниъл Клийс
    6 posters

    Страница 2 от 2 Previous  1, 2

    Go down

    Кафене "Ихтенберд" - Page 2 Empty Re: Кафене "Ихтенберд"

    Писане by Робърт Бъкли Нед Май 29, 2011 4:04 am

    Това беше доста кратък отговор,но ме беше достатъчен,не искаше да любопитства и да я разпитва.Нямаше акцент в гласа си,държанието й беше съвсем нормално,така че това му стигаше.Хареса му тази нейна откровеност,макар че не виждаше защо не харесваше това малко и кътно градче.Беше права за факта,че нямаше как да напусне свойте близки,все пак едва ли би рискувала да отиде на непознато място,където може и да не срещне така доброномарено отношение от страна на хората.
    -Разбира се,че имам и братя и сестри.Една голяма банда сме и доста често става лудница вкъщи и се караме постоянно за най-различни неща.Когато си свободна,можеш да ми дойдеш на гости по всяко време и да се запознаеш с тях.Съгласна ли си?
    Едва от няколко минути се познаваха,но както много често се случва между хората,между двамата наистина имаше химия и с голяма лекота се разбираха и много бързо започнаха да се сприятеляват.
    Робърт Бъкли
    Робърт Бъкли
    Човек
    Човек

    Брой мнения : 46
    Join date : 05.12.2010
    Age : 35
    Местожителство : Стара Загора

    Върнете се в началото Go down

    Кафене "Ихтенберд" - Page 2 Empty Re: Кафене "Ихтенберд"

    Писане by Линда Прайс Нед Май 29, 2011 6:02 am

    Не очаквах да ме покани в дома си, но все пак се радвах, че го направи.
    - Да с удоволствие..
    Казах и се загледах през прозореца. Защо живота на хората беше толкова лесен? Всичко им беше точно като о план.
    Знаех, че не бива да ставам пирятелка с Робърт, но просто толкова много ми се искаше да не съм сама. Знаех, че ако се видим след това той ще иска да знае повече за мен, а аз просто щях да го лъжа. Това ме убиваше.
    - Предполагам, че е хубаво да имаш братя и сестри. Аз също имам брат, но с него почти не разговаряме..
    Наистина беше така. С него не се бяхме виждали от 4 години. Той не харесваше особенно семейството ни, въпреки, че беше част от него.
    Линда Прайс
    Линда Прайс
    Eлф
    Eлф

    Брой мнения : 16
    Join date : 24.05.2011

    Върнете се в началото Go down

    Кафене "Ихтенберд" - Page 2 Empty Re: Кафене "Ихтенберд"

    Писане by Робърт Бъкли Пон Май 30, 2011 3:48 am

    Робърт веднага усети,че нещо я тревожи,не изглеждаше много щастлива или по-точно имаше нещо свързано с брат й,което не й даваше мира.
    Имаше доста точна интуиция,но не искаше да й се бърка,така че реши да я остави така докато се поразведри.
    Разговорът между двамата вървеше много добре инямаше намерение да я оставя да изпада в сомъсжаление даради това,че вероятно не се разбира с брат си.
    -Я по-спокойно,недей да се тревожиш и бъда малко по-ведела.Да не би и аз да нямам проблеми с моите,макар че сме голямо семейство.Нищо подобно и ако можеше да ни видиш встрани,тогава щеше да видиш,че и аз бера големи ядове с тях,но както се казва няма идеални отношения и трябва да се премине през това.
    Робърт не искаше да звучи като някой проповедник,но искаше бързо да оправи настроението на Линда и бързо да я извади от това настроение.
    -Хайде сега да разнообразим малко нещата.След като си поговорихме сладко сладко и си похапнахме от тези вкусни сладкиши,искаш ли да отидем нъкъде другаде да се поразходим,преди да се приберем вкъщи?-предложи той и докато чакаше отговорът й,извика момичето да плати сметката.
    Робърт Бъкли
    Робърт Бъкли
    Човек
    Човек

    Брой мнения : 46
    Join date : 05.12.2010
    Age : 35
    Местожителство : Стара Загора

    Върнете се в началото Go down

    Кафене "Ихтенберд" - Page 2 Empty Re: Кафене "Ихтенберд"

    Писане by Линда Прайс Пон Май 30, 2011 12:47 pm

    Засмях се на думите на Робърт. Беше толкова сладък в опитите си да ме разведри.
    - Да, добре..
    Бях съгласна да излезем заедно. Не бях сигурна дали това е предложение за среща или просто пирятелска сруща. Изкарах простмонето си за да платя сметката, но той хвана ръката ми в знак, че той ще плати.
    - Не аз.. така не ми е удобно.
    Започнах да клатя глава. Не исках да давам напразни надежди на Робърт. Той наистина беше едно много добро момче, което не заслужаваше да го лъжа.
    - Добре..- Накрая изпъшках и той плати сметката.
    - Къде искаш да отидем?- Попитах аз докато се изправях. Обялкох палтото си.
    Линда Прайс
    Линда Прайс
    Eлф
    Eлф

    Брой мнения : 16
    Join date : 24.05.2011

    Върнете се в началото Go down

    Кафене "Ихтенберд" - Page 2 Empty Re: Кафене "Ихтенберд"

    Писане by Робърт Бъкли Вто Май 31, 2011 3:33 am

    -Не знам,да ти кажа често все още не съм разглеждал града така добре,така че ще бъде трудно да решим-отвърна Робърт,който днес си изкара един чудесен дун и нямаше търпение да разкаже на родитете си.
    Все повече започваше да обиква този гра,хората,местата,забележителностите и в тего постепенно се зараждаше желанието,че точно това място ще бъде новият му дом и повече няма да се мести в друг град.
    -Извинете,но ми давата чужда валута-каза сервитьорката и тогава се стресна,беше потънал в мислите си,че не беше забелязал,че й дава английски лири.
    След като поправи грешката си,все пак реши къде да отидат,стига Линда да не е ходила там,че тогава нямаше да е интересно.
    -Има толкова неща за разглежзане,но днес нямаме много време,така че какво ще кажеш да отидем до квартал Фелингстън и по-точно Пърпъл Рок?
    Робърт Бъкли
    Робърт Бъкли
    Човек
    Човек

    Брой мнения : 46
    Join date : 05.12.2010
    Age : 35
    Местожителство : Стара Загора

    Върнете се в началото Go down

    Кафене "Ихтенберд" - Page 2 Empty Re: Кафене "Ихтенберд"

    Писане by Линда Прайс Вто Май 31, 2011 5:26 am

    Пристисних се малко, когато Робърт сгреши банктотите малко се притисних, но после се успокоих, кагота всичко се оправи и той плати.
    - Да нямам нищо против..
    Казах аз, а в това време Робърт обличаше палтото си.
    Двамата тръгнахме към изхода и се отправихме към Пърпъл Рок.
    Линда Прайс
    Линда Прайс
    Eлф
    Eлф

    Брой мнения : 16
    Join date : 24.05.2011

    Върнете се в началото Go down

    Кафене "Ихтенберд" - Page 2 Empty Re: Кафене "Ихтенберд"

    Писане by Sponsored content


    Sponsored content


    Върнете се в началото Go down

    Страница 2 от 2 Previous  1, 2

    Върнете се в началото

    - Similar topics

     
    Права за този форум:
    Не Можете да отговаряте на темите