Преоткрий света преди ада. (:

Join the forum, it's quick and easy

Преоткрий света преди ада. (:
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Мутанти
Каменните води EmptyВто Юни 14, 2011 4:28 pm by Кандрия Мьорн

» Хора
Каменните води EmptyНед Юни 12, 2011 7:12 am by Оливия Девънпорт

» Търси се ...
Каменните води EmptyПет Юни 10, 2011 6:37 pm by Линда Прайс

» Лилавата поляна
Каменните води EmptyПет Юни 10, 2011 6:36 pm by Линда Прайс

» Другарче за РП. (:
Каменните води EmptyВто Май 31, 2011 2:22 pm by Ellis

» Каменните води
Каменните води EmptyВто Май 31, 2011 2:21 pm by Ellis

» Кафене "Ихтенберд"
Каменните води EmptyВто Май 31, 2011 5:26 am by Линда Прайс

» Ресурси от наши графики
Каменните води EmptyПон Май 30, 2011 7:02 pm by Персефона Долкинс

» - Yeah the haircut's hot, but this has gotta stop...
Каменните води EmptyПон Май 30, 2011 12:57 pm by Линда Прайс

Приятели

566566 566 House of Night - един нов свят
Каменните води 2526690s Каменните води 1rrbja Каменните води Banner11 Каменните води 2973449E Каменните води 11bmbyv Каменните води 3033468j Каменните води 3377643V Каменните води Fewsfm

Каменните води

5 posters

Go down

Каменните води Empty Каменните води

Писане by Дейниъл Клийс Вто Окт 26, 2010 8:26 am

Каменните води 2611336Z
Дейниъл Клийс
Дейниъл Клийс
Администратор; Вампир
Администратор; Вампир

Брой мнения : 93
Join date : 24.10.2010
Age : 28

Върнете се в началото Go down

Каменните води Empty Re: Каменните води

Писане by Джейс Пейн Вто Ное 09, 2010 7:01 pm

След като Хелена си тръгна от Старбъкс, ми мина през ума водата. Тръгнах да търся дали тук може да има някакво море, и след като питах поне 10 човека, 10те ме упитиха към това, което наричаха Каммените води.
И с право. Имаше много камъни тук. Седнах на пясъка. По назад от водата.
Сложих слушалките и си пуснах Meteor Shower на Owl City, но намалих звука на 2. Исках да чувам и вълните. След минута чух едно момиче да се кикоти.


Последната промяна е направена от Логан Уизли на Вто Ное 09, 2010 7:26 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Джейс Пейн
Джейс Пейн
Вампир
Вампир

Брой мнения : 154
Join date : 04.11.2010
Age : 25

Върнете се в началото Go down

Каменните води Empty Re: Каменните води

Писане by Хейли Брукс Вто Ное 09, 2010 7:15 pm

Бях нова в града. Не бях опознала района добре, затова се лутах из кварталите и хилядите улици. Исках да се махна от града и да отида някъде на тихо място..Някъде, където нямаше да чувам глъчка отвсякъде..Вървях напред..без цел..Накрая стигнах до море, пълно с камъни. Вълните се плискаха в брега, повявяни от силния вятър. В единия край на брега видях някакво момче. Реших да се приближа. Не познавах никого тук, а много исках да намеря нови приятели..Тръгнах тихо към него. Стъпките ми хлътваха в пясъка. Въпреки това, момчето ме усети. Обърна се и ме видя. Спрях на едно място. Косата ми влизаше в очите, развявана наляво и надясно. Очаквах някаква реакция от момчето..

П.П. Селена не ми отговаря, а и ние не се познаваме..смсл няма как да дойдем заедно..Някак си промени края на своето съобщение илии..го остави така и да не ти пука хД
Хейли Брукс
Хейли Брукс
Звезда
Звезда

Брой мнения : 143
Join date : 08.11.2010
Age : 26
Местожителство : Варнаа ^^ <33

Върнете се в началото Go down

Каменните води Empty Re: Каменните води

Писане by Джейс Пейн Вто Ное 09, 2010 7:31 pm

Обърнах се и видях момичето. Усмихнах се и пак обърнах глава. Пляснах с ръка в пясъка до мен в знак да седне. Изглеждаше ми симпатична и исках да се запозная с нея. Дали беше някакво странно същество? Вече видях вампир, нищо чудно да е бог или мутант или дори демон..
- Как се казваш? - казах тихо.
Момичето оправяше косата си през секудни. Беше силен вятър. Аз обичах вятъра докато ме духаше, все едно ще ме отнесе се чуствах като бог на въздуха..
Е, все пак нейната коса беше достаааа по-дълга от моята така, че не трябваше да ме учудва това, че постоянно я оправяше. Тя май не ме чу.
- Как се казваш? - казах по силно, но и по спокойно..
Джейс Пейн
Джейс Пейн
Вампир
Вампир

Брой мнения : 154
Join date : 04.11.2010
Age : 25

Върнете се в началото Go down

Каменните води Empty Re: Каменните води

Писане by Хейли Брукс Вто Ное 09, 2010 7:38 pm

Постоянно си оправях косата от вятъра. Видях как момчето ме гледа и посочи да седна до него. Накрая се предадох. Оставих косата ми да се вее на всички възможни страни и седнах до момчето. Отговорих на въпроса му :
- Хейли...Хейли Брус - усмихнах се леко. - А ти ? - момчето не беше обикновено. Имаше някакви сили, които долавях. Все пак бях звезда. Чакайки отговора му, се загледах в морето. Обичах да съм до вода. Чувствах се по-свободна. Плисъкът на вълните ме успокояваше. След известно време погледнах отново момчето в очите. Усещах как всеки момент щеше да отговори на въпроса ми..
Хейли Брукс
Хейли Брукс
Звезда
Звезда

Брой мнения : 143
Join date : 08.11.2010
Age : 26
Местожителство : Варнаа ^^ <33

Върнете се в началото Go down

Каменните води Empty Re: Каменните води

Писане by Джейс Пейн Вто Ное 09, 2010 7:42 pm

- Логан.. Логан Уизли. Междудругото какво си? И не. Знам, че не си човек. - Не ме беше страх да попитам. Аз съм такъв човек. Ако ще казвам нещо на някого ше му го казвам. - Нагледах се на вампири, но ти не си такава. Тогава какво си? - Усещах странно излъчване от нея. Нямаше бледа кожа за вампир, нито се държеше странно като повечето вампири.
Тя изведнъж се обърна към мен, и запона да си отваря устата, но все не искаше да излезе и думичка. Явно не искаше да ми каже. - Е добре, щом не трябва, не си длъжна. - Усмихнах се, в очакване да каже нещо..
Джейс Пейн
Джейс Пейн
Вампир
Вампир

Брой мнения : 154
Join date : 04.11.2010
Age : 25

Върнете се в началото Go down

Каменните води Empty Re: Каменните води

Писане by Селена Вто Ное 09, 2010 7:44 pm

Днес настроението ми беше някак тъжно. Исках да остана сама. Не знаех къде да отида. Не познавах никой в града, нито самия град. Предпочитах да съм в гората, или под някое самотно дърво. Не че знаех дали има такива места тук, нито къде да ги намеря. Вървях в една посока и скоро стигнах до нещо като море, но около него нямаше пясък, а само камъни. Забелязах, близо до водата, два силуета. Това може би беше моя шанс да се запозная с някого. Тръгнах към тях с надеждата, че наистина ще се сприятелим. Когато се приближих видях, че единия силует принадлежеше на едно момче, а другия - на едно момиче. Може би току-що се бяха срещнали. Застанах зад момичето.
- Здравейте. - усмихнах се топло.

П.С: Съжалявам, но нета ми е бавен, а и лаптопа нещо гасне и се ядосвам.. =]
Селена
Селена
Звезда
Звезда

Брой мнения : 84
Join date : 02.11.2010
Age : 26
Местожителство : mY w0rLd.. ^^

Върнете се в началото Go down

Каменните води Empty Re: Каменните води

Писане by Хейли Брукс Вто Ное 09, 2010 7:50 pm

Помълчах известно време..Чудех се какво да кажа..Но накрая не ми пукаше. Така или иначе имаше най-различни същества около мен във Фронтхел. Отново погледнах Логан в очите и казах с тих, спокоен глас:
- Аз съм звезда..Много по-различна от всички други същества..И най-вече от вампирите. Всички ме сравняват с тях, защото имам леко бледа кожа. Но нямам нищо общо с тези създания - отново се усмихнах. Обичах да се усмихвам. А и компанията на...този магьосник..да, разбрах, че е магьосник..беше приятна.
- Е, магьоснико, в какво си най-добър ? - засмях се тихо. Той ме погледна леко чудено. Явно не мислеше, че ще зная какво е той..
Точно тогава зад нас се появи друго момиче. То ни поздрави. Реших да последвам примера й.
- Здравей. - усмихнах се и аз.
Хейли Брукс
Хейли Брукс
Звезда
Звезда

Брой мнения : 143
Join date : 08.11.2010
Age : 26
Местожителство : Варнаа ^^ <33

Върнете се в началото Go down

Каменните води Empty Re: Каменните води

Писане by Джейс Пейн Вто Ное 09, 2010 7:56 pm

Появи се и друго момиче. Явно и то беше звезда като Хейли.
- Здравей и от мен. - казах без да обръщам глава. Сега пък съжалих за тъпото ми държание. Подадох и ръка.
- Логан. Приятно ми е. А ти си?
След това и Хейли и подаде ръка...
Джейс Пейн
Джейс Пейн
Вампир
Вампир

Брой мнения : 154
Join date : 04.11.2010
Age : 25

Върнете се в началото Go down

Каменните води Empty Re: Каменните води

Писане by Хейли Брукс Вто Ное 09, 2010 8:02 pm

- Аз съм Хейли. И както виждам, сме еднакви създания - засмях се тихо.
- Ела, седни - посочих с ръка мястото пред мен.
- Е, станахме трима. Две звезди и един магьосник..На мен лично ми е интересно какви точно са магьосниците... - погледнах очакващо към Логан. През това време другата звезда седна срещу нас. Вятърът продължаваше да разрошва косата ми, но се бях примирила. Водата стигаше почти до краката ми и се усмихнах. Харесваше ми допира на водата..Сякаш се пренасях в един нов свят...Но от мислите ме изтръгна гласът на един от събеседниците ми..

П.П. Хора, разбирайте се кой да пише ;]]
Хейли Брукс
Хейли Брукс
Звезда
Звезда

Брой мнения : 143
Join date : 08.11.2010
Age : 26
Местожителство : Варнаа ^^ <33

Върнете се в началото Go down

Каменните води Empty Re: Каменните води

Писане by Селена Вто Ное 09, 2010 8:11 pm

И двамата ме поздравиха и се представиха.
- Селена. - казах на свой ред името си. Хейли ме покани да седна пред тях и аз го сторих. И тя бе звезда. Като мен. Зачудих се. Може би тук имаше доста от моя вид. След секунда мълчание и отново чудене от моя страна, какъв ли бе Логан, Хейли го попита какви точно са магьосниците. Имаше силеен вятър и забелязах, че косите и на двамата бяха дълги. И аз не им отстъпвах, но косата ми днес бе вързана и не ми пречеше. Зачаках някой да проговори, но се чуваха само вълните и вятъра.
Селена
Селена
Звезда
Звезда

Брой мнения : 84
Join date : 02.11.2010
Age : 26
Местожителство : mY w0rLd.. ^^

Върнете се в началото Go down

Каменните води Empty Re: Каменните води

Писане by Джейс Пейн Сря Ное 10, 2010 4:52 pm

- Значи и двете сте звезди така ли? Е вие сте повече. Какво е да си звезда?
Хейли ми каза прекалено малко. - Но искам подробно. После подробно ще ви разказвам какво е да си магьосник. - усмихнах се. Поне те не бяха вампири.
Джейс Пейн
Джейс Пейн
Вампир
Вампир

Брой мнения : 154
Join date : 04.11.2010
Age : 25

Върнете се в началото Go down

Каменните води Empty Re: Каменните води

Писане by Хейли Брукс Сря Ное 10, 2010 6:05 pm

Усмихнах се.
- Добре. Ние сме първи - отместих поглед от единия към другия и заговорих:
- Да си звезда..е страхотно..поне за мен..Ние, както вампирите, някакси искрим на слънцето..Но на лунна светлина сме като..истински звезди..Родени сме на небето. Всяка звезда избира своя път - дали да отиде на някоя планета, или да остане на свети ярко на небосвода, гледана от всички създания във Вселената. Аз, както и други като мен, избрахме да видим какво е да живееш като човек..Също, звездите имат различни сили..контролиране на настроенията, телекинеза..при всяка е различно. Аз лично контролирам настроенията - кимнах на Селена, сякаш исках да и' кажа: "И ти притежаваш моята сила, нали?".
- Ако Селена има да добави нещо... - очите ми се срещнаха с тези на другата звезда и зачаках отговор..
Хейли Брукс
Хейли Брукс
Звезда
Звезда

Брой мнения : 143
Join date : 08.11.2010
Age : 26
Местожителство : Варнаа ^^ <33

Върнете се в началото Go down

Каменните води Empty Re: Каменните води

Писане by Селена Чет Ное 11, 2010 7:35 am

Хейли заобяснява какво е за нея да е звезда и какви всъщност са звездите. И нейната сила бе като моята - контролираше настроенията. След това и двамата замълчаха. Очевидно очакваха да добавя нещо. А аз дори това, което Хейли каза не знаех.
- Ами аз няма какво повече да кажа... - казах и погледнах към морето. Вятъра бе утихнах и косите на Хейл и Логан не летяха толкова.
- Сега е твой ред.. - обърнах се към Логан. - Какво е да си магьосник?
Селена
Селена
Звезда
Звезда

Брой мнения : 84
Join date : 02.11.2010
Age : 26
Местожителство : mY w0rLd.. ^^

Върнете се в началото Go down

Каменните води Empty Re: Каменните води

Писане by Джейс Пейн Чет Ное 11, 2010 12:41 pm

- Да имаш магически сили е най-интересното нещо за всяко вещество. Можеш да правиш всичко, било отавари или заклинания. Можеш да трансигурираш предмети, всичко! В целия свят има 3 училища за магьосници. "Хогуърдс", "Бобатон" и "Дурмщранг". Другото е интересно е, че доста мъгълски деца идват да учат магия. - Какво е мъгъл? - ме попита Селена. - Не магьосническите типове. - Отговорих. - И общо взето е това. Да демонстрирам? - И се засмях в очакване на отговор. Още им нямах доверие затова им казах прекалено малко за моя свят.
Джейс Пейн
Джейс Пейн
Вампир
Вампир

Брой мнения : 154
Join date : 04.11.2010
Age : 25

Върнете се в началото Go down

Каменните води Empty Re: Каменните води

Писане by Хейли Брукс Чет Ное 11, 2010 12:49 pm

Изслушах Логан. Той не разказа много за магьосниците, но аз бях чувала разни неща. Щом изрече училищата "Хогуортс", "Бобатон" и "Дурмщранг" очите ми светнаха.
- Чувала съм за тях. Даже съм ги виждала от.. - не продължих. Просто погледнах към небето. Вече се стъмняваше. Вятърът бе утихнал, Вечерницата и Луната бяха изгрели. Усмихнах се, щом ги видях. Вълните се бяха успокоили, морето бе спокойно. Върнах се отново на Земята. Тишината изпълваше всичко и всички. Тогава се появи светлината. Леко се засмях и погледнах Селена. Тя ми се усмихна. Логан първо не рабираше какво става, но след това го осъзна: двете звезди излъчвахме светлина, която отразяваше Луната. Усещах Силите ни и затворих очи, мислейки си за най-различни неща. Погледнах кожата си - тя беше още по-бледа и гладка. След това погледнах Логан и заговорих:
- Е, видя малко от нашите сили. Сега ти покажи нещо - усмихнах се и зачаках да се случи нещо необикновено..
Хейли Брукс
Хейли Брукс
Звезда
Звезда

Брой мнения : 143
Join date : 08.11.2010
Age : 26
Местожителство : Варнаа ^^ <33

Върнете се в началото Go down

Каменните води Empty Re: Каменните води

Писане by Селена Чет Ное 11, 2010 7:25 pm

Логан разказа за магьосниците и спомена три училища. Бях чела някъде за тях. Хейли тръгна да казва нещо, но така и не довърши. Загледа небето, после и двете започнахме да светим. Умихна ми се и аз й се усмихнах в отговор. Това не ми се бе случвало. Илии може би, защото не излизах вечер. Но пък беше приятно. Не че се чувствах някак по-различно. Просто светех. Двете с Хейли се обърнахме към Логан и тя каза, че е негов ред да покаже силите си.
- Да. Хейли е права. - кимнах в отговор и се усмихнах. Логан не направи нищо. Помислих си, че може би се чуди какво да ни покаже. Той стана и тази мисъл веднага изхвърча като куршум от главата ми. С Хейл зачакахме.
Селена
Селена
Звезда
Звезда

Брой мнения : 84
Join date : 02.11.2010
Age : 26
Местожителство : mY w0rLd.. ^^

Върнете се в началото Go down

Каменните води Empty Re: Каменните води

Писане by Джейс Пейн Чет Ное 11, 2010 7:31 pm

Тръгнах да търся пръчката по джобовете си. А ето къде била. В джоба на дънките ми.
Хм.. какво да им покажа.. Ами даа.. камънии.. големи камъни..
- Уингардиум Левиоса! - изкрещях. Камъка се вдигна и започнах да го движа напред-назад. После замахнах и го хвърлих сигурно на другия бряг. - Е, какво мислите? Не е кой знае какво. Това е първата магия, която научих...
Джейс Пейн
Джейс Пейн
Вампир
Вампир

Брой мнения : 154
Join date : 04.11.2010
Age : 25

Върнете се в началото Go down

Каменните води Empty Re: Каменните води

Писане by Хейли Брукс Чет Ное 11, 2010 8:09 pm

Гледах внимателно какво прави Логан. Той извади някаква пръчка, със сигурност магьосническа, и изричайки заклинание, вдигна камък във въздуха.
- Уау. Сигурно има магии и заклинания за най-различни неща - усмихнах се и погледнах Логан за потвърждение. Той само кимна. Отново се възцари тишина. Чудех се какво да кажа.
- Е, какво искате да правим ? - попитах. Погледнах ги в очите с очакване за отговор.
Хейли Брукс
Хейли Брукс
Звезда
Звезда

Брой мнения : 143
Join date : 08.11.2010
Age : 26
Местожителство : Варнаа ^^ <33

Върнете се в началото Go down

Каменните води Empty Re: Каменните води

Писане by Селена Чет Ное 11, 2010 8:19 pm

Логан вдигна един камък във въздуха, а аз се ококорих. Хейли каза нещо, но не я чух.
- Е, какво искате да правим? - чух я да пита и само вдигнах рамене. Наистина нямах идея. Замислих се по този въпрос. Можехме да се разходим. Мне, това не ми допада. Мислих около две-три секунди и смръщих чело, защото не можах нищо да измисля. Цареше пълна тишина. И тримата мислехме. Илии поне аз.
- Не знам. Предавам се. - казах накрая и въздъхнах. - На мен ми е все едно. - затворих за миг очи. Вятъра бе утихнал доста, но пак го имаше. Лъхна ме. Стана ми приятно. Отворих очи, усмихнах се и любопитно изгледах първо Логан, а после и Хейли.
Селена
Селена
Звезда
Звезда

Брой мнения : 84
Join date : 02.11.2010
Age : 26
Местожителство : mY w0rLd.. ^^

Върнете се в началото Go down

Каменните води Empty Re: Каменните води

Писане by Джейс Пейн Пет Ное 12, 2010 4:22 pm

Момичетата искаха да ходим някъде. Беше станало късно, а аз трудно виждах в тъмно.
- Момичета съжалявам, но трябва да тръгвам, а и съм за първи път в града и още няма къде да живея. - засмях се. - Дайте ми номерата си, утре ще ви звънна.
Дадоха ми номерата си, и се сбогувахме. Но къде да отида..
Сетих се! Сестра ми живееше тук. Не се бяхме виждали от 3 години..
Обадих и се и тя ми каза, че е в МакДоналдс..
Джейс Пейн
Джейс Пейн
Вампир
Вампир

Брой мнения : 154
Join date : 04.11.2010
Age : 25

Върнете се в началото Go down

Каменните води Empty Re: Каменните води

Писане by Хейли Брукс Пет Ное 12, 2010 4:50 pm

Логан трябваше да си тръгва и на пясъка останахме аз и Селена. Обърнах се към нея и заговорих:
- Искаш ли да отидем някъде ? Или и ти трябва да си тръгваш ? - все още светехме ярко, сякаш бяхме две луни на Земята. Беше станало хладно, а аз стоях по лека рокличка. Изправих се и след кратка пауза отново заговорих:
- Предлагам да отидем някъде на топло. Искаш ли у нас ? - усмихнах се и зачаках отговора на Сел.
Хейли Брукс
Хейли Брукс
Звезда
Звезда

Брой мнения : 143
Join date : 08.11.2010
Age : 26
Местожителство : Варнаа ^^ <33

Върнете се в началото Go down

Каменните води Empty Re: Каменните води

Писане by Селена Пет Ное 12, 2010 5:59 pm

Логан взе номерата ни и си тръгна. Двете с Хейл останахме сами, да светим. Засмях се тихо на мисълта си. Изправихме се и Хейли предложи да отидем у тях. Беше захладняло, а тя беше само по рокличка. Аз пък бях с тениска и и на мен ми ставаше студено.
- Да, защо не. - отговорих й и й се усмихнах. Двете погледнахме луната. Хейли се завъртя и тръгна към къщата си, а аз свалих погледа си към морето, усмихнах му се и я последвах.
Селена
Селена
Звезда
Звезда

Брой мнения : 84
Join date : 02.11.2010
Age : 26
Местожителство : mY w0rLd.. ^^

Върнете се в началото Go down

Каменните води Empty Re: Каменните води

Писане by Ellis Вто Май 31, 2011 2:21 pm

Вече се здрачаваше, когато на Елис ѝ хрумна да се разходи на чист въздух. Не беше в нейн стил, но скуката те кара да правиш чудеса.
Краката ѝ сякаш сами я отведоха до скалист плаж и тъмнокоската със задоволство откри, че бе безлюден. Нормално, по това време на деня. Наведе се и изрови едно малко камъче от пясъка. Сетне го хвърли във водата и развеселено наблюдаваше как образува идеални окръжности на повърхността. Да, в подобни моменти наистина приличаше на малко дете. Но все пак, всеки заслужаваше малко да кривне от статуквото, нали? Векове на битки и разруха се превръщаха в досадно ежедневие и дори Елис се нуждаеше от дни като този - в които просто да разпусне.
Събу обувките си и тръгна по крайбрежната ивица, а пясъка гъделичкаше босите ѝ крака. В този момент обаче, разбра че е грешала с извода си - не беше сама. Извърна леко глава и иззад тъмните кичури, улови погледа на млад мъж с кестенява коса. На устинте ѝ заигра усмивка и момичето отклони поглед, продължавайки спокойно да върви напред.
Ellis
Ellis
Богове
Богове

Брой мнения : 4
Join date : 29.05.2011

http://beautiful-life-rpg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Каменните води Empty Re: Каменните води

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите