Преоткрий света преди ада. (:

Join the forum, it's quick and easy

Преоткрий света преди ада. (:
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Мутанти
Сукуби              EmptyВто Юни 14, 2011 4:28 pm by Кандрия Мьорн

» Хора
Сукуби              EmptyНед Юни 12, 2011 7:12 am by Оливия Девънпорт

» Търси се ...
Сукуби              EmptyПет Юни 10, 2011 6:37 pm by Линда Прайс

» Лилавата поляна
Сукуби              EmptyПет Юни 10, 2011 6:36 pm by Линда Прайс

» Другарче за РП. (:
Сукуби              EmptyВто Май 31, 2011 2:22 pm by Ellis

» Каменните води
Сукуби              EmptyВто Май 31, 2011 2:21 pm by Ellis

» Кафене "Ихтенберд"
Сукуби              EmptyВто Май 31, 2011 5:26 am by Линда Прайс

» Ресурси от наши графики
Сукуби              EmptyПон Май 30, 2011 7:02 pm by Персефона Долкинс

» - Yeah the haircut's hot, but this has gotta stop...
Сукуби              EmptyПон Май 30, 2011 12:57 pm by Линда Прайс

Приятели

566566 566 House of Night - един нов свят
Сукуби              2526690s Сукуби              1rrbja Сукуби              Banner11 Сукуби              2973449E Сукуби              11bmbyv Сукуби              3033468j Сукуби              3377643V Сукуби              Fewsfm

Сукуби

4 posters

Go down

Сукуби              Empty Сукуби

Писане by Персефона Долкинс Нед Ное 14, 2010 10:00 am

Сукубите са женски демони, залегнали в юдейската и християнската митология. Според тези традиции, сукубите се хранят с жизнената енергия на спящите мъже, с които се съвкупляват. Легендите гласят, че когато сукуб преспи с мъж, мъжът няма спомени за това и може да приеме събитието най-много като сън.
В християнството нощните „грешни“ сънища често са приписвани на посещението на сукуб.


/Снимка на героя/
Име:
Възраст:
Външен вид: /Над 3 реда, снимка на героя Ви, а може и двете./
Характер: /Над 3 реда/
История: /Над 5 реда/
Допълнително: /Не е задължително./
Персефона Долкинс
Персефона Долкинс
Администратор; Демон
Администратор; Демон

Брой мнения : 303
Join date : 24.10.2010
Age : 26

Върнете се в началото Go down

Сукуби              Empty Re: Сукуби

Писане by Тетида Хоук Пет Апр 08, 2011 4:42 pm

Сукуби              110710_photo
Име:
Тетида-Клементина Хоук
Прякори:
Ти, Дейна, Клей, Мина, Мия, Тина.
Възраст:
Изглеждана около 25-30 години, но всъщност вече е на над две хиляди.
Външен вид:
Още когато е била малка, Тина винаги е предизвиквала възхищение с необикновената си, почти нечовешка красота. Но имало нещо зловещо в нейния чар, сякаш красотата й е способна да убива. Очите й са тъмнокафяви и през повечето време изглеждат тъмни като самия Ад. Много често стават напълно черни, от което околните винаги се стряскали. Имат изразителна форма и са обрамчени от гъсти, дълги мигли. Кожата й е чиста и през повечето време непоносимо топла. Косата й е тъмноруса и напълно права, гъста и гладка като сатен, нежно докосван от нощния вятър. Преди е стигала до кръста й, но съвсем наскоро тя я е подстригала до средата на гърба си, защото внезапно й се сторила, по нейни думи, "прекалено дълга". На слънце тя изглежда като изтъкана от злато и е копринено мека, нежно спускаща се на водопади около лицето й. Устните й са бледорозови, с цвят на разцъфваща роза, и имат чувствена форма. Някога вечно извити в скромна усмивка, сега те в повечето случаи изглеждат подигравателно свити в надменна гримаса. Има красива и висока фигура; висока е около метър и седемдесет, с изискано телосложение. Дланите й са деликатни и нежни, с дълги и тънки пръсти, завършващи с маникюр, през повечето време с черен лак. Кожата й е загоряла от слънцето, има лек, приятен тен, който не се натрапва.
Характер:
Тъй като е отраснала в постоянни войни, Роза е донякъде жалостива. Мрази да наранява мъжете, от които се "храни" и дори понякога чувства угризения заради това.
Тя е също така и нетърпелива и ужасно избухлива. Много неща могат да я ядосат, много често се застъпва за околните, ако по нейно мнение оценката на някой е несправедлива. Много трудно понася провала, мрази да се отказва.Обича победата и вечно се стреми към съвършенство.
Когато се налага да направи нещо, го прави докрай, независимо дали й харесва или не. Абсолютен интроверт е.(интроверт- човек, който е по-отворен за вътрешния си свят, отколкото за външния). Пише невероятни разкази, дори романи и е известна писателка и затова нейния затворен характер озадачава всички. Трудно завързва приятелства. Понякога опитът да завържеш дори и най-обикновен разговор с нея може да те доведе до отчаяние поради липсата й на всякаква разговорливост.
История:
Родена е по земите на днешна Норвегия по времето на викингите. Майка й била ирландка. Отраснала е във вечна битка заземи, пари и плячка и затова се омъжила съвсем млада - на седемнадесет, макар че за тогавашните времена това било нещо нормално. Съпругът й бил норвежки войн, млад, с исландска кръв, но загинал в битка няколко години след брака им - тогава тя била на 27 години, а той - на 30.
Тина отчаяно искала да има дете, но всички смятали, че има някакъв здравословен проблем и не може. Това в крайна сметка се оказало истина. Тъкмо се била примирила, че никога няма да се сдобие с рожба, но искрено обичала съпруга си. Когато разбрала за смъртта му, била съкрушена, но въпреки това не посегнала на живота си. Виждало й се нередно. Като бягство.
Именно тогава се появил демонът - в една нощ, когато Тина седяла на една скала и плачела. Казал й, че ще я избави от страданието й, че ще й дари вечна красота. Родителите й нямало да страдат за нея - той можел да направи така,че всички, които я познават, да я забравят. В замяна на това тя трябвало да му даде само едно нещо - душата си. Да продаде душата си на дявола.
Отчаяна и съкрушена, тя се съгласила. Той я превърнал в това, което е и до ден-днешен - сукуба - жена-демон, която се храни с енергията на човешките мъже, когато ги целуне. Това било нейното бягство.
Допълнително:
Тетида Хоук
Тетида Хоук
Сукуб
Сукуб

Брой мнения : 1
Join date : 08.04.2011
Age : 27
Местожителство : Somewhere between the vikings you might find me...

Върнете се в началото Go down

Сукуби              Empty Re: Сукуби

Писане by Персефона Долкинс Пон Май 23, 2011 5:07 pm

Одобрена, хубав герой. (: Извинявам се за забавянето.
Персефона Долкинс
Персефона Долкинс
Администратор; Демон
Администратор; Демон

Брой мнения : 303
Join date : 24.10.2010
Age : 26

Върнете се в началото Go down

Сукуби              Empty Re: Сукуби

Писане by Мелани Андерсън Пон Май 23, 2011 10:09 pm

Сукуби              Melanie-iglesias-7
Име: Мелани Андерсън
Възраст: 19

Външен вид: Мелани има дълга до кръста права и кестенява коса. А очите 'и са тъмно кафяви и не много големи по форма. Устните й са меки и бледо розови на цвят. Слабичка е и висока. Тялото и има лек тен, който все пак личи. Обича да носи големи аксесоари.

Характер: Често променя мнението си. Интелигентна и понякога забавна. Лесно се привързва към хората, но рядко допуска някого твърде близо до себе си. Не е много арогантна, но ядосана ли е - по - добре никой да не и е насреща. Мрази когато някой й мрънка и реве за най-малкото нещо. Обича купоните и да се забавлява. Също обича и да е център на внимание и понякога и върви доста добре в тази роля. Мрази когато каже "не", някой да продължава да настоява. Голяма е перверзница, но се опитва да показва много малко част от тази дарба. Често мени партньорите си и не обича дългите връзки, а мисълта да се омъжи много рядко влиза в главата й.

История: Родена съм преди много години в Южна Америка, така й не знам кои са истинските ми родители, не знам особено за истинското ми "аз". До колкото знам от майка ми, така съм родена. Тъй като тя не можела да забременее втори път, въпреки многобройните опити, накрая решили да си осиновят дете и случайно избрали мен. Когато бях малка дори себе си не можех да контролирам и често влизах в съня на брат си, а той ми споделяше, че ме е сънувал и че знаел, че не трябва, но било подсъзнателно. Дълго време това се случваше и той постоянно се отвиняваше, но накрая му признах какво всъщност съм. Той го смяташе за нещо прекрасно, но аз не се смятах за нещо по - добро от другите, докато не пораснах и не станах красива. Тогава вече знаех, че мога да имам всеки един мъж, дори само в сънищата. Вече имаше на кого да споделям, макар, че той беше по - голям и все пак беше момче мен не ме беше срам да му казвам нещо подобно.
Мелани Андерсън
Мелани Андерсън
Сукуб
Сукуб

Брой мнения : 9
Join date : 23.05.2011

Върнете се в началото Go down

Сукуби              Empty Re: Сукуби

Писане by Персефона Долкинс Вто Май 24, 2011 10:54 am

Одобрена си и промених името ти с името на героя.
Персефона Долкинс
Персефона Долкинс
Администратор; Демон
Администратор; Демон

Брой мнения : 303
Join date : 24.10.2010
Age : 26

Върнете се в началото Go down

Сукуби              Empty Re: Сукуби

Писане by Летисия Дифлор Вто Май 24, 2011 5:51 pm

Сукуби              Yea2h7

Име:

Летисия Даунсет Дифлор

Години:

22 годишна

Външен вид:

Дълги крака и добре оформено стегнато тяло. Това бе първото нещо, което хората по принцип забелязваха виждайки Тия по улицата.
Но бързо се поправяха.
Косата й падеше до кръста, винаги на леки вълнички, каращи я да изглежда като море от златни нишки. Очите й бяха с цвета и студенината на дебел плас замръзнал лед, с способността да пронизват. Загубили всякаква следа от някогъшната наивност. Дори да беше щастлива и с усмивка на лице очите й не се променяха. Постоянната усмивка на лицето й изглежда топла и дружелюбна, но най-често е подигравателна. Само в добра компания понякога се отпуска и бива истинска, та дори и емоционална.
Има малко чипо носле, което допълва тънките й устни. Тялото й е слабо, крехко, дори чупливо на външен вид, но от движенията й, начина на ходене, жестовете лъхаше сила, която всеки забелязваше щом се вгледаше.

Характер:

С времето си е изгладила силен характер или поне тя така обича да мисли. Затворена личност е. Не обича да споделя проблемите или притесненията си с хората, без значение колко са й близки. Предпочита сама да решава проблемите си и това до някъде е причината да е пристрастена към това да прави планове и списъци.
Не вярва в любовта и съжалява тези, които пропиляват живота си в търсене на идеалния или идеалната, сама защото немогат сами да се справят с живота и им трябва някой който да ги крепи.
Макар самата тя да е родена в Франция мрази акцента.

История:

Родена е в Франция, но е отрасла в Алабама, защото баща й бил получил предложение за работа там като счетоводител за ново откритата с големи амбиции за бъдеще фирма на негов стар приятел.
Продали къщата и заминали. Първите няколко месеца прекарали на квартира, защото фирмата все още се установявала и те не искали да бързат.
В последствие фирмата наистина се разраснала и процъвтяла в следващите години. Точно за завършването й на гимназия и откритието на това какво всъщност , баща й бил уволнен.
Поради трудностти след това да си намери работа по вкуса си той се пропил. След година търпене на алкохолизма и хазарството му тя и майка й го напуснали и се върнали в Париж, където отседнали при сестрата на майката й. Но те не се разбирали много, когато на майка й вече й умръзнало от споровете те се изнесни на квартира.
Майка й загинала няколко месеца след това от автомобилна катастрофа.
След смъртта й Лети се мести в щатите и се прехранва като краде парите на мъжете и жените от които се храни.

Допълнително:
-Пуши
-Пие
-От наркотиците използва само марихуаната, но доста често
-Има татуировка на китката - Атропа - с много малко хора споделя значението й
Летисия Дифлор
Летисия Дифлор
Сукуб
Сукуб

Брой мнения : 2
Join date : 24.05.2011

Върнете се в началото Go down

Сукуби              Empty Re: Сукуби

Писане by Персефона Долкинс Вто Май 24, 2011 5:54 pm

Одобрена си, добре дошла! ^^
Персефона Долкинс
Персефона Долкинс
Администратор; Демон
Администратор; Демон

Брой мнения : 303
Join date : 24.10.2010
Age : 26

Върнете се в началото Go down

Сукуби              Empty Re: Сукуби

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите