Преоткрий света преди ада. (:

Join the forum, it's quick and easy

Преоткрий света преди ада. (:
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Мутанти
Къщата на Алис Кълън - Page 2 EmptyВто Юни 14, 2011 4:28 pm by Кандрия Мьорн

» Хора
Къщата на Алис Кълън - Page 2 EmptyНед Юни 12, 2011 7:12 am by Оливия Девънпорт

» Търси се ...
Къщата на Алис Кълън - Page 2 EmptyПет Юни 10, 2011 6:37 pm by Линда Прайс

» Лилавата поляна
Къщата на Алис Кълън - Page 2 EmptyПет Юни 10, 2011 6:36 pm by Линда Прайс

» Другарче за РП. (:
Къщата на Алис Кълън - Page 2 EmptyВто Май 31, 2011 2:22 pm by Ellis

» Каменните води
Къщата на Алис Кълън - Page 2 EmptyВто Май 31, 2011 2:21 pm by Ellis

» Кафене "Ихтенберд"
Къщата на Алис Кълън - Page 2 EmptyВто Май 31, 2011 5:26 am by Линда Прайс

» Ресурси от наши графики
Къщата на Алис Кълън - Page 2 EmptyПон Май 30, 2011 7:02 pm by Персефона Долкинс

» - Yeah the haircut's hot, but this has gotta stop...
Къщата на Алис Кълън - Page 2 EmptyПон Май 30, 2011 12:57 pm by Линда Прайс

Приятели

566566 566 House of Night - един нов свят
Къщата на Алис Кълън - Page 2 2526690s Къщата на Алис Кълън - Page 2 1rrbja Къщата на Алис Кълън - Page 2 Banner11 Къщата на Алис Кълън - Page 2 2973449E Къщата на Алис Кълън - Page 2 11bmbyv Къщата на Алис Кълън - Page 2 3033468j Къщата на Алис Кълън - Page 2 3377643V Къщата на Алис Кълън - Page 2 Fewsfm

Къщата на Алис Кълън

3 posters

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Go down

Къщата на Алис Кълън - Page 2 Empty Re: Къщата на Алис Кълън

Писане by Лукас Койл Вто Ное 30, 2010 9:42 pm

-Всъщност никога до сега не съм имал приятелка. Поне не и сериозна... -Върху лицето на Лукас се изписа очарователна усмивка. Лука се замисли - Най - сериозната ми връзка бе в 3 клас и продължи около три месеца... После момиченцето реши, че баткото от четвърти клас е по - очарователен от мен. - Люк повдигна вежди. Истина си беше...
-Аз съм бреме вярно е че мога да си предвижвам предмети и от време на време да летя но съм инвалид... - думите й го ядосаха. Естествено, че не бе бреме. Но трябваше да признае, че това с летенето звучеше повече от добре. В момента, в който щеше да опровергае думите й, Фей продължи:
-Влюбвам се в теб... - сърцето му пропусна няколко удара. Никой до сега не му го бе казвал в очите, никой. И самия факт, че звучеше толкова искрено, накара главата му да се замае. -А,не знам какво да правя не искам да си отиваш искам да си тук с мен,искам да ме прегръщаш цяла вечер. -той искаше абсолютно същото нещо. Само това, нищо повече. Нищо.
Лукас Койл
Лукас Койл
Върколак
Върколак

Брой мнения : 34
Join date : 21.11.2010
Age : 30

Върнете се в началото Go down

Къщата на Алис Кълън - Page 2 Empty Re: Къщата на Алис Кълън

Писане by Фей Ейнджел Вто Ное 30, 2010 9:52 pm

Усмихна му се леко след това го целуна леко по брадичката и каза:
-Трябва да ида до ида до едно място...
Каза тя,като с поглед премести количката,която се задвижи до другата страна на леглото,претърколи се леко и седна направо в количката.
-Съжалявам но така се справям сама...
Каза тя като бутна количката до банята. Затвори вратата и се отправи след това каза:
-Ще взема една вана,ако искаш можеш да слезеш долу до кухнята да хапнеп.
Оправи се с всичко дори влезе в банята но когато се огледа за хавлия установи,че нямаше хавлия. Стоеше там и се опитваше да разбере,как се е случило. Прекалено много се забави,той почука на вратата и тя се панира:
-А... добре съм...-каза тя но пияната се бе изгубила-просто няма хавлия тук има в моя шкав...
Каза тя като опря глава на ваната... Е не можеше по зле да стане!
Фей Ейнджел
Фей Ейнджел
Магьосник
Магьосник

Брой мнения : 61
Join date : 13.11.2010

Върнете се в началото Go down

Къщата на Алис Кълън - Page 2 Empty Re: Къщата на Алис Кълън

Писане by Лукас Койл Вто Ное 30, 2010 10:18 pm

И докато Фей си вземаше вана, Лука използва момента, за да разгледа стаята на момичето. Русокоското мислеше, че много неща могат да се разберат от начина, по който е подредена стаята на един човек.
И макар времето докато бе сам, да минаваше бавно, като че ли Фей наистина се бе забавила много, прекалено много. Точно за това русокоското реши да почука на вратата.
-А... добре съм...-каза тя но пияната се бе изгубила-просто няма хавлия тук има в моя шкав... - отвърна чаровницата, карайки Лука да се засмее. Да, определено не бе очаквал това.
-Секунда. - извика Люк и макар да не обичаше да рови в женски шкафчета, щеше да го преживее. Първото, което отвори бе с бельо - без да се замисля го затвори. На втория път успя да олучи и извади голяма, бяла хавлия.
Той се придвижи към банята и отново почука на вратата.
-Имам идея. Ще ти я подам, без да гледам,а ти благодарение на способностите си ще я издърпаш при теб, Ок?

Лукас Койл
Лукас Койл
Върколак
Върколак

Брой мнения : 34
Join date : 21.11.2010
Age : 30

Върнете се в началото Go down

Къщата на Алис Кълън - Page 2 Empty Re: Къщата на Алис Кълън

Писане by Фей Ейнджел Вто Ное 30, 2010 10:30 pm

Той влезе в банята с гръб към нея,тя я грабна с дарбата си но се виждаше в огледалото. Тя се загърна леко и прелетя до количката. Настани се в нея и тръгна на пред. По раменете и имаше още вода,а косата и бе мокра. Той я остави да се облече,като излезе на терасата. След като се облече в една бяла рокля отвори вратата на терасата и каза:
-Мерси,че ми помогна Грета понякога забравя разни неща.
И се дръпна от вратата,косата се къдреше,докато изсъхваше.
-Ам...-лека пауза-Ще останеш при мен нали,а утре ще отидем на плаж...
Усмихна се тя като сви ръцете си леко. Сега се засрами,защото залеза го правеше много красив,а тя искаше да го целуне но не можа да си поиска отново. Спомена за онази нежна целувка бе толкова хубав:
-Лука аз искам...
Но се обърна засрамена,като се добра до четката и започна да си вчесва косата. Не можеше да му каже,не можеше да си я проси.
Фей Ейнджел
Фей Ейнджел
Магьосник
Магьосник

Брой мнения : 61
Join date : 13.11.2010

Върнете се в началото Go down

Къщата на Алис Кълън - Page 2 Empty Re: Къщата на Алис Кълън

Писане by Алис Кълън Сря Дек 01, 2010 11:25 am

Прибрах се вкъщи почти веднага усетих миризмата на мокро куче.. Сърчих нос и си поех въздух..
- Здрасти Фей.. - провикнах се, за да може да ме чуе.. Не зачаках отговор, а направо се качих в стаята си.. Когато и да отговореше аз щях да я чуя.. Заслушах се в разговора им въпреки че бях дошла за друго.. Докъто тя му задаваше въпроси аз пъргаво си подреждах гардероба.. Не се бях прибирала много.. Все пак се налагаше да ловувам.. Зачаках отговора на "кучето".. Дали щеше да остане след като усети миризмата ми ?? Докъто мислите минаваха през главата ми вече се бях справила с огромния гардероб.. Влязох в банята ми и на бързо си изтрих грима.. Преоблякох се и легнах на леглото.. Опитах се да видя отговора на момчето, но нищо.. Виждах само чернота.. Изсъсках напрегнарто след като е можах да видя и Фей.. Само след секунди си припомних, че не мога да видя бъдещето му.. Това беше наистина досадно.. Налагаше се да чакам бавния му отговор.. Все едно той се правеше на човек заради нея.. но отлично знаех че тя е наясно какво в действителност е той ..
Алис Кълън
Алис Кълън
Вампир
Вампир

Брой мнения : 19
Join date : 07.11.2010

Върнете се в началото Go down

Къщата на Алис Кълън - Page 2 Empty Re: Къщата на Алис Кълън

Писане by Лукас Койл Сря Дек 01, 2010 8:13 pm

И макар страшно много да се изкушаваше от това да надникне докато Фей се преоблича, Лука реши да играе честно. Тя не бе като останалите момичета, с които се бе срещал до сега, така че просто нямаше как да прилага старите "номера". За това русокоското просто изчака докато чаровницата се преоблече и отиде при нея.
Когато Люк видя Фей, облечена в семпла, бяла рокля, остана като закован на място. За миг си я представи като горска фея, на каквато приличаше в момента. Или самодива...Да, определено на самодива.
-Лука аз искам...
Русокоското бавно, като хипнотизиран, следеше движенията на чаровницата, докато решеше красивата си, дълга коса. Чакаше я да продължи, но тя не каза нищо.
-Да? - той бавно вдигна поглед, като че ли припомняйки й, че е имала да му споделя нещо. -Кажи или ще се видя принуден да те оставя без бански утре на морето.. -разбира се, той се шегуваше, но определено нямаше да се възпротиви ако се отвържеше по някое време.
Лукас Койл
Лукас Койл
Върколак
Върколак

Брой мнения : 34
Join date : 21.11.2010
Age : 30

Върнете се в началото Go down

Къщата на Алис Кълън - Page 2 Empty Re: Къщата на Алис Кълън

Писане by Фей Ейнджел Сря Дек 01, 2010 8:25 pm

Фей се засрами,той я хвана тя го гледаше и не можеше да каже нито дума. Леко потъна в количката,като леко се набра роклята и с тази рокля гърдите и изпъкнаха още. Той хвана четката и тя леко преглътна и каза:
-Ако бях друго момиче,щях да си взема това което искам...
Посегна към четката то той нея пусна и ръцете им се допряха. Тя погледна в очите му,в прекрасните му очи:
-Не мога...-разтресе глава-не мога да ти кажа това което искам...
Каза срамежливо тя но искаше целувка искаше онази сладка целувка искаше отново да вкуси устните му искаше още но просто не можеше и не знаеше,как да си го поиска. Сърцето и туптеше,защо не я разбираше не искаше ли и той същото. Не искаше ли и той да я целуне,не я ли желаеше. Защо бе нужно да му казва. Дръпна ръката си от четката,след това бутна количката назад.
Качи се от коликата на леглото,от страни изглеждаше сложно но бе оттренирано но не и преценено добре,щом се качи полата се набра и се видя дантеленото бельо,тя бутна роклята на долу и се засрами,прехапа устни и от срам просто не проговори.
Фей Ейнджел
Фей Ейнджел
Магьосник
Магьосник

Брой мнения : 61
Join date : 13.11.2010

Върнете се в началото Go down

Къщата на Алис Кълън - Page 2 Empty Re: Къщата на Алис Кълън

Писане by Лукас Койл Сря Дек 01, 2010 8:44 pm

Лукас въобще не подозираше какво точно е желанието на чаровницата, всъщност дори не бе близо до тази мисъл, поне не и от нейна страна. Ако зависеше от него, до сега Фей щеше да е в прегрътките му и вероятно вече щяха да заспали един в друг, но не искаше да насилва нещата, още по - малко Фей.
Русокоското се зачуди дали да не попита Фей дали има нужда от помощ, но реши да си замълчи. Предполагаше, че не й е много приятно постоянно да бъде съжалявана. Но за него това щеше да бъде начин отново да се докосне до нея, да усети аромата й, косите й, ръцете й... И когато бялата й рокля се запретна нагоре, разкривайки малка част от дантеленото бельо, в гърлото на Люк заседна буца. Той просто не можеше да отдели жадния си поглед от красивите й крака, а мисълта за предизвикателното бельо, за дантелата докосваща се до нежната й кожа, го накара да настръхне. Осъзнал, че я зяпа като десерт, а не като момиче, Лука извърна още по - засрамено глава в страни и каза:
-Имам една идея... Да играем на истина или риск. -може би така щеше да си открадне още една целувка?
Лукас Койл
Лукас Койл
Върколак
Върколак

Брой мнения : 34
Join date : 21.11.2010
Age : 30

Върнете се в началото Go down

Къщата на Алис Кълън - Page 2 Empty Re: Къщата на Алис Кълън

Писане by Фей Ейнджел Сря Дек 01, 2010 8:53 pm

Усмихна се,добре че той наруши мълчанието. Той явно видя шоуто и това я засрами още повече. Леко по оправи косата си и каза:
-Да нека играем...
Гласът и бе малко по ведър и лъчезарен,опитваше се да забрави за случилото се. Може би трябваше да свикне с тези неловки моменти:
-Но ти започваш първи...
Засмя се и каза:
-А и да не мога да тичам и не мога да ям шоколад,едното е невъзможно, а другото е опасно.
Продължи да се смее и каза:
-Да и не ям боболечки...
Фей Ейнджел
Фей Ейнджел
Магьосник
Магьосник

Брой мнения : 61
Join date : 13.11.2010

Върнете се в началото Go down

Къщата на Алис Кълън - Page 2 Empty Re: Къщата на Алис Кълън

Писане by Лукас Койл Сря Дек 01, 2010 11:26 pm

Лукас се засмя и се облегна на едната си ръка. Погледът му минаваше точно през красивите, сини очи на Фей и като че ли по този начин се стараеше да вникне в главата й и да разбере отговорите преди да е задал въпроса.
-Добре, тогава. Избирам.. - Люк повдигна веждата си и каза - Истина.
Искаше да остави предизвикателството за Фей. Така може би щеше да я накара да го целуне... Тоест, това поне му бе главната идея - да си открадне още една малка, невинна целувка от чаровницата, докато не е станал нахален. А и тя бе казала толкова много неща за себе си, просто като че ли бе неравностойно той да не е споделил нищо за миналото и семейството си.
Лука изчака въпроса си и през това време плъзна поглед по дългите, копринени коси на момичето, които сега очертаваха овала на бюста й, като няколко кичурчета примамливо се бяха пъхнали в деколтето й.Тази гледка накара Люк да прехапе устни, за да не каже или направи нещо, което не трябва и той отново върна погледа си към лицето на Фей, надявайки се, че тя не е забелязала начинът по който я гледа. Не искаше да си мисли, че той вижда в нея само физически красива жена.
Лукас Койл
Лукас Койл
Върколак
Върколак

Брой мнения : 34
Join date : 21.11.2010
Age : 30

Върнете се в началото Go down

Къщата на Алис Кълън - Page 2 Empty Re: Къщата на Алис Кълън

Писане by Фей Ейнджел Сря Дек 01, 2010 11:35 pm

Фей имаше много въпроси не знаеше от къде да почне. Първо за самия него,той бе най-красивия мъж,който бе виждала,а тя бледнееше пред него. Той бе силен,а тя слаба и крехка или поне физически бе така. А второ,той бе върколак,което го правеше много по интересен,защото искаше да знае за върколаците много. Тя бе единствена от рода,която бе виждала много малко същества. Леко прехапа устни и каза:
-Това е трудна,задача имам твърде много въпроси?
Започна леко да си играе с една дантелка на роклята и каза:
-Попринцип ли върколаците са толкова силни или ти просто обичаш да тренираш?
Това бе твърде директен въпрос и малко можеше да го по засегне. В книгите бяха описани,като много свирепи но той не бе такъв. Той бе толкова мил и добър с нея,постоянно я питаше как е.
Кимна леко и каза:
-Аз после избирам предизвикатество...
Каза тя защото имаше шанс да направи това,което иска.
Фей Ейнджел
Фей Ейнджел
Магьосник
Магьосник

Брой мнения : 61
Join date : 13.11.2010

Върнете се в началото Go down

Къщата на Алис Кълън - Page 2 Empty Re: Къщата на Алис Кълън

Писане by Лукас Койл Вто Дек 07, 2010 10:12 pm

Лукас се изненада от въпроса. Всъщност, въобще не очакваше нещо свързано с върколашката му същност, а по - скоро нещо от лично естествео. Разбира се, не бе преценил факта, че Фей е прекалено срамежлива, за да започне с това.
-Не знам, всъщност, до сега не съм се срещал с други върколаци. - Да, наистина русокоското не бе виждал други като него така, че просто не можеше да говори в общ вид. - Но пък аз съм си доста силен. - намигна й той, като че ли тя не можеше да го забележи. -И да, тренирам, не ми ли личи?! - нацупи се той. - Щом избираш предизвикателство...
Лука се направи, че мисли, но всъщност още от самото начало бе решил какво да я предизвика. Въпреки това погледът на мъжа започна да шари из стаята, уж мислейки, след което каза:
-Предизвиквам те да ме целунеш за повече от три секунди?! - искрено се надяваше, че щеше да го направи. Толкова много искаше да усети устните на Фей отново.
Лукас Койл
Лукас Койл
Върколак
Върколак

Брой мнения : 34
Join date : 21.11.2010
Age : 30

Върнете се в началото Go down

Къщата на Алис Кълън - Page 2 Empty Re: Къщата на Алис Кълън

Писане by Фей Ейнджел Чет Дек 09, 2010 9:53 pm

Изчерви се безумно много само леко се претърколи до него,като се блъсна почти. Но косата и бе по лицето,леко я махна от там усмихна му се леко сконфузено. Бе предизвикана и трябваше да го направи но още се стесняваше. Дишаше тежко не знаеше дали да го направи или да се изтърколи на другата страна. Преглътна леко тежко и каза:
-Добре но не мърдай!
Каза тя и приближи леко треперещата си ръка към него,за да го приближи малко към себе си. Леко потрепна,защото изтръпна. Приближи се и тя към него,като лекичко го целуна,устните и се долепиха до неговите. Тя ен знаеше да се целува,за това просото,за да я направи малко по дълго го целуна по долната устна и се отдръпна.
Обърна се на другата страна,защото се срамуваше,дали го бе направила,както трябва,дали не се е изложила. Цялата гореше отново:
-Аз не знам дали мога...
Каза тя с гръб към него,защото не искаше да вижда румените и бузи но искаше пак да го целуне. Беше невероятна и много хубава.
Фей Ейнджел
Фей Ейнджел
Магьосник
Магьосник

Брой мнения : 61
Join date : 13.11.2010

Върнете се в началото Go down

Къщата на Алис Кълън - Page 2 Empty Re: Къщата на Алис Кълън

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите